Rūjiena.lv

Aicina uz zemledus makšķerēšanas sacensībām “Badīgais Cepšu ķīsis”

2018-02-01

Sestdien, 2018. gada 10. februārī Kārķu pagasta Cepšu ezerā, notiks zemledus makšķerēšanas sacensības "Badīgais Cepšu ķīsis IV".

Dalībnieku reģistrēšanās un pulcēšanās pulksten 9:00
Instrukcijas, sektora izloze un došanās uz ledus ap pulksten 9:30
Makšķerēšanas ilgums - 4 stundas.
Rezultātu paziņošana, zupas baudīšana un apbalvošana 14:00

Lai izvairītos no vēlmes uzlabot iespēju tikt pie labāka loma iepriekš zivis iebarojot, ezers tiks sadalīts sektoros un to sadalīšana notiks pirms dalībnieku kāpšanas uz ledus. Cepšu ezera platība ir 25ha un vidējais dziļums 2,5m, bet dziļākās vietās var sasniegt pat 5m. Ezers atrodas 5 km attālumā no pagasta centra un sacensību dienā būs izliktas papildus norādes. Makšķerēšana sacensības notiek individuāli, katrs pats uzņemas atbildību par drošību uz ledus un piemērotu apģērbu. Lai arī mūsu pusē inspektori nav manīti, Cepšu ezers ir publiskais ezers un nepieciešams līdzi ņemt makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karti. Tā nav nepieciešama personām vecumā līdz 16 gadiem un personām, kas vecākas par 65 gadiem, kā arī invalīdiem, turklāt tā derīga, uzrādot to tikai kopā ar personu apliecinošu dokumentu. Ezerā mīt līdakas, asari, raudas, līņi, plauži, karūsas, ruduļi, pliči un ķīši. Pie balvām tiks labākie trīs copmaņi, kuriem būs lielākais zivju kopsvars, kā arī lielākā loma un lielākā ķīša izvilcēji. Specbalva paredzēta arī veiksmīgākajai daiļā dzimuma copmanei un jaunākajam dalībniekam. Makšķernieki loma iegūšanai drīkst izmantot papildus tikai 1 ūdu ar karodziņu!

Ikgadējie sacensību labvēļi: SIA "Ligumss", SIA "A.G.V.", SIA "Valdis", "Aiwa" SIA "Sima 99" , Valkas novada dome, par maltīti pateiksimies SIA "KL Retail".

Sacensības var tikt atceltas nepiemērotu laikapstākļu gadījumā, bet šī brīža laika prognozes cerīgas.

Kārķu pagasta pārvaldes vadītājs Pēteris Pētersons (26280656 mob.t)

Bildes no iepriekšējo gadu pasākumiem: