Rūjiena.lv

Uzņēmēji

SIA "Aiva Plus"

SIA Aiva Plus
Attēli: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

SIA "Aiva plus" ir dibināts 1998.gada 27.februārī. SIA "Aiva plus" ir Latvijas Amatniecības kameras uzņēmums, kas 1998.gada 12.maijā reģistrēts Latvijas Amatniecības kamerā (valsts reģistra NR So-0178) ar tiesībām veikt ēku iekšējos un ārējos apdares darbus atbilstoši 01.04.1997. MK noteikumiem "Vispārīgie būvnoteikumi". Uzņēmumam ir struktūrvienība būvmateriālu veikals Raiņa ielā 10, Rūjienā. Uzņēmuma vadītājs un meistars ir Latvijas Amatniecības kameras ēku krāsotāju meistari. Lielākie pēdējie objekti: Rūjienas vidusskola gaiteņu remonts, bērnudārzs "Vārpiņa" grupiņu un kāpņu telpas remonts, Rūjienas kultūras nams priekštelpas remonts, Naukšēnu vidusskola klašu remonts, Naukšēnu pagasta padomes kabinetu remonts, lielveikalā "Valleta" – "Euroskor", "Pasaules optikas", "Brieža aptieka" telpu remonts, Mazslacas domes kabinetu remonts.

Adrese:-
Tālrunis:-

Maiznīca "Liepkalni"

Maiznīca Liepkalni
Attēli: 1 2

Liepkalnu maiznīca jau 20 gadus cep dažādus kārumus gardēžiem. Piedāvājam Liepkalnu garšīgo rupjmaizi, arī kviešu maizi, kopā vairāk kā 60 maizes veidus, izsmalcinātus, ar rokām veidotus cepumus, pīrādziņus, smalkmaizītes un tortes. Visus šos gardumus var iegādāties veikalos Rūjienā un tās apkārtnē līdz pat Igaunijas robežai. Veikali pieņem pasūtījumus tortēm un kliņģeriem. Rūjienā, Rīgas ielā 7 veikalā "Artavs" ir maza Kūku paradīze. Šos īpašos konditorejas gardumus cep no otrdienas līdz sestdienai. Lai papildinātu jūsu svētku galdu ar īpašu kliņģeri vai torti, Jums atliek tikai piezvanīt.

Adrese:Rīgas iela 63, Rūjiena
Mūrmuižas iela 16d, Valmiera
Tālrunis:64263517; 26527520 (Rūjienā)
64221611 (Valmierā)

SIA "Rūjakmens"

Rūjakmens
Attēli: 1 2

SIA "Rūjakmens" dibināta 2006.gada novembrī. Uzņēmuma pamatdarbība ir bruģakmens un akmens apdares materiālu ražošana, kā arī bruģakmens ieklāšana un akmens apdares darbi.

Pakalpojumi: kājam visa veida bruģi; veicam visa veida akmens apdares darbus (vārtu stabi, pasētas, cokoli, atbalsta mūri, akmens dārzi, strūklakas, kamīni, u.tml.); sniedzam universālā ekskavatora pakalpojumus

Materiāli: ražojam dažādu izmēru un krāsu skaldītu akmens bruģi, plēstas akmens apdares plāksnes, zāģētas akmens flīzes, lietas akmens flīzes. Piedāvājam dažādas akmens virsmas.

Akmens apdare: veicam ēku sienu un cokolu dekoratīvo apdari, kamīnu, strūklaku apdari, vārtu stabu un atbalsta mūru mūrēšanu, dekoratīvo akmens krāvumu izveidi.

Bruģēšana: klājam visa veida bruģi, dažādos rakstos un krāsu salikumā. Bruģējam pagalmus, laukumus, celiņus, iebrauktuves un ielas.

Juridiskā adrese:V.Baloža 7a-31, Valmiera, LV-4201
Ražotnes adrese:Dīķeri, Ķoņu pag., Naukšēnu novads
Mājas lapa:www.rujakmens.lv

Kafejnīca "Trīs draugi"

Kafejnīca Trīs draugi
Attēli: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Attēli: 10 11 12 13 14 15 16 17

Kafejnīca "Trīs draugi" piedāvā daudzveidīgu ēdienkarti, kā arī iespēju pasūtīt ēdienu līdzņemšanai. Taisām banketu galdus uz vietas līdz 70 cilvēkiem un veicam izbraukuma banketus. Piedāvājam telpas sapulču un prezentāciju rīkošanai. Piedāvājam trauku nomu.

Adrese:Valdemāra iela 6, Rūjiena
Tālrunis:26322949 (kafejnīcas vadītāja Inita)
64263694; fakss 64263663

SIA "Zaļās pēdas"

Zaļās pēdas
Attēli: 1 2 3 4
Zaļās pēdas

Mēbeļu galdniecība "Zaļās pēdas" dibināta 2003. gadā. Uzņēmumā nodarbināti 10 cilvēki. Darbnīcu vada Kārlis Zemītis (Latvijas Mākslas akadēmija, Interjera un iekārtu nodaļa 1992. g.).

Pamatdarbība – mēbeļu dizains un izgatavošana. Pieņemam pasūtījumus dažādu mēbeļu (kabineta iekārtas, guļamistabas, virtuves, u.c.) un kāpņu izgatavošanā.

Esam apguvuši un labi orientējamies tradicionālajos būvniecības paņēmienos – izgatavojam lapenes, vēsturiskos logus un durvis (restaurācija un replikas ), kāpnes, kolonnas un citus būvgaldniecības izstrādājumus.

Adrese:"Zelti", Jeru pagasts, Rūjienas novads
Tālrunis:29251565; fakss 64230984
E-pasts:[email protected]

SIA "Kunturi"

Zaļās pēdas
Attēli: 1 2
Zaļās pēdas

Saimniecības "Kunturi" pamatdarbība ir cūkgaļas ražošana ar pilnu ražošanas ciklu no sivēnu izaudzēšanas līdz svaigas, atdzesētas un sadalītas, kā arī maltas un kūpinātas cūkgaļas realizācijai un piegādei tieši Jūsu mājās. Dzīvnieku barībā neizmantojam ĢMO soju, gaļas izstrādājumus gatavojam patiešām no īstas gaļas, nepievienojot e-vielas un balastvielas.

Mūsu mērķis ir paēdis un apmierināts klients, kurš tieši savās mājās ir saņēmis Lat vijā audzētu, kvalitatīvu un garšīgu cūkgaļu un tās izstrādājumus!

Adrese: "Kunturi" Jeru pag. Rūjienas nov.
Tālrunis:26471205
WEB adrese:www.kunturi.lv

Rūjienas Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība

Rūjienas Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība (RKKS) ir lokāls finanšu kooperatīvs. To veido Rūjienas un apkārtējo novadu cilvēki, kuri apvienojušies šajā organizācijā. RKKS mērķis: apmierinot savu biedru finanšu vajadzības, veicināt vietējās kopienas iedzīvotāju labklājību.

Krājaizdevu sabiedrība pieņem noguldījumus ar likmi 5% gadā un saviem biedriem izsniedz aizdevumus līdz 2000,-EUR ar likmi 2 % mēnesī.

Kļūsti par RKKS biedru un piepildi savas vēlmes!

Dibināšanas gads:1997
Kontaktpersona:Uldis Gruzdiņš
Adrese:Raiņa iela 3,Rūjiena,Rūjienas novads, LV-4240
Tālrunis:29298134