Rūjiena.lv

Zemnieki

LPKS "Daiva"

LPKS Daiva
Attēli: 1

Nodarbojas ar graudu pirmapstrādi un realizāciju. Piedāvā lopbarības graudus – kviešus, miežus un auzas. Veic dzirnavu pakalpojumus - maļ lopbarības miltus.

Adrese:"Kalntemekas", Jeru pagasts, Rūjienas novads
E-pasts:[email protected]
Tālrunis:29425042; 26416957

Z/s "Kalnmesteri"

Z/s Kalnmesteri
Attēli: 1 2 3 4 5 6

Kalēja darbnīca piedāvā interesantas lietas – dārza grilus, ugunskura piederumus, dekoratīvus velosipēdus, skalu plēšamos, durvju eņģes, vēja rādītājus, zvanus, šūpoles, metāla dārza mēbeles – galdus un krēslus, šūpuļkrēslus, kamīna piederumus, svečturus, lukturus, lustras, cirvju kātus u.c.

Saimnieks:Edvīns Šakalis
Adrese:Rīgas iela 65, Rūjiena
Tālrunis:29481759

Z/s "Klimpas"

Z/s Klimpas
Attēli: 1 2 3

Bioloģiskā saimniecība nodarbojas ar aitu audzēšanu. Šeit uzzināsiet visu par aitām, ko tās ēd, kā aug, kādi ir aitu paradumi, ko dara ar aitu vilnu un kāda ir situācija Latvijā aitu audzēšanas jomā. Katru gadu tiek rīkotas Aitu dienas un teķu izsoles. Vēl saimniecība nodarbojas ar bioloģisko graudu audzēšanu, siena un skābsiena sagatavošanu. Piedāvā: visu veidu bioloģiski audzētos graudus, vilnas dziju, dažāda izmēra vilnas segas un spilvenus, var veikt individuālu pasūtījumu, adītas vilnas zeķes.

Saimnieks:Valdis Leska
Tālrunis:26355100; 64263281

Saimniecība "Lejasvagaļi"

Saimniecība Lejasvagaļi
Attēli: 1 2 3 4 5 6

Dažādu ķirbju audzēšana ~ 80 šķirnes. Interesants stāstījums par ķirbjiem un to dziednieciskajām īpašībām. Labākais apskates laiks no 15.augusta līdz 15.oktobrim. Visu rudeni var nopirkt ķirbjus un to sēklas. Saimniecībā gatavo dažādus ķirbju pārstrādes produktus - marinējumus, marmelādes, ievārījumus, sulas un biezeņus.

Saimniece:Inta Lielbārde
Adrese:"Lejasvagaļi", Jeru pagasts, Rūjienas novads
E-pasts:[email protected]
Tālrunis: 26594544

Z/s "Rozas"

Z/s Rozas
Attēli: 1 2 3 4

Nodarbojās ar dārzeņu audzēšanu. Piedāvā dažādu šķirņu pārtikas kartupeļus visu gadu – iespējami lielāki un mazāki daudzumi, piegāde Valmieras rajona robežās. Pārdod stādāmo materiālu.

Saimnieks:Helmuts Šmits
Adrese:"Rozas", Ķoņu pagasts, Naukšēnu novads
E-pasts:[email protected]
Tālrunis:29186354

Z/s "Rūjienas šinšillas"

Z/s Rūjienas šinšillas
Attēli: 1 2 3 4 5 6 7 8

Nodarbojas ar augstvērtīga šinšillu vaislas materiāla audzēšanu, pārraudzību, vērtēšanu un kontrolvērtēšanu Latvijas Republikā (sertifikāta Nr.1685), pārdošanu un ievešanu no ārzemēm profesionālai audzēšanai.

Piedāvā dažādu krāsu mīļdzīvnieku pārdošanu.
Rīko mācības, seminārus par šinšillu audzēšanu un telpu iekārtošanu.
Konsultē un apmāca šinšillu audzētājus un turētājus.
Uzpērk izaudzēto produkciju un garantē naudas izmaksas.
Pieņem tūristu grupas un vada ekskursijas pa saimniecību.

Piedāvā profesionālu barību šinšillām no Dānijas (reģistrēts barības izplatītājs LV BI 017554), smiltis, gredzenus, ūdens dzirdnes, T-gabalus, ķemmes u.c. aksesuārus pēc klienta interesēm. Saimniecība sadarbojas ar šinšillu audzētājiem no Dānijas, Igaunijas, Lietuvas, Ukrainas, Ungārijas, Čehijas kā arī ar Vidzemes un Latgales audzētājiem Latvijā.

Saimnieki:Gundega un Ralfs Tomsoni
Adrese:"Līgotnes", Jeru pagasts, Rūjienas novads
E-pasts:[email protected]
Tālrunis:64263777; 26119504

Z/s "Straumēni"

Z/s Straumēni
Attēli: 1 2

Bioloģiskā saimniecība, kas nodarbojas ar aitu audzēšanu. Piedāvā sugas aitas, teķus, aitu gaļu, vilnu, dziju un vilnas izstrādājumus.

Saimnieks:Aivars Gailis
Tālrunis:29475316

Saimniecība "Stūri"

Saimniecība piedāvā zemenes (jūnijā un jūlijā), dažādu šķirņu zemeņu stādus, kā arī zemeņu ogu degustāciju sezonā. Iepriekš pieteikties.

Adrese:"Stūri", Ķoņu pagasts, Naukšēnu novads
E-pasts:[email protected]
Tālrunis:29176158; 64268424

Mājražotāja Anita Birkava

Mājražotāja Anita Birkava
Attēli: 1 2 3 4 5 6 7 8

Rūjienas novada mājražotaja Anita Birkava ir izslavēta, pateicoties gardajām sukādēm un tējām, kas pieejamas ļoti plašā izvēlē. Iecienītākās no sukādēm – cidonijas, plūmes, ērkšķogas, pīlādžogas un rabarberi. Savukārt tēju klāstā piedāvātas tiek vairāk kā 20 dažādas tējas. Pieejami arī dāvanu komplekti, bezē cepumi un citi gardumi!

Adrese:"Kalnāres"-3, Endzele, Rūjienas novads
E-pasts:[email protected]; [email protected]
Tālrunis:29405662; 26511836
Facebook:@Anita.Birkava.Sukades