Rūjiena.lv

AICINĀM: semināru cikls par digitalizācijas procesu uzņēmumos

2020-05-18

13. maijā jau tika rīkots tiešsaistes ievadseminārs “Biznesa procesi un digitalizācija”. Šajā pasākumā dalībnieki tika iepazīstināti ar praktiskām biznesa procesu analīzes metodēm, kas palīdz uzņēmumam labāk identificēt tos punktus, kur ir iespējams digitalizēties.

Tiešsaistes semināru cikls turpinās un piedāvā interesentiem noderīgas zināšanas. Zemāk lasāma informācija par nākamajiem digitalizācijas semināriem, kuru laikā nozares eksperti palīdzēs uzņēmumiem plānot digitālo procesu ieviešanu savā uzņēmumā.

  • Par digitālo mārketinga stratēģiju un e-komerciju 19. maijā, Zoom platformā (saiti saņems dalībnieki, kas reģistrējušies pasākumam), Kārlis Smiltens, digitālo risinājumu aģentūras CUBE un Latvijas IT klastera pārstāvis. Lūdzam jautājumus lektoram atsūtīt līdz 17.maijam. (pielikumā pasākuma programma)
  •  
  • Dokumentu un uzņēmuma vadības procesu digitalizācijas rīki 26. maijā, Zoom platformā (saiti saņems dalībnieki, kas reģistrējušies pasākumam)
  • Uzņēmuma ražošanas procesu digitalizācijas rīki (datums tiks precizēts);
  • Bezkontakta pārdošanas rīki (t.sk. virtuālās realitātes risinājumi) (datums tiks precizēts)

Lai reģistrētos šiem pasākumiem, piesakiet savu dalību anketā: pieejama šeit

Vairāk par pasākumiem: http://www.vidzeme.lv/lv/projekti/viedas_specializacijas_stiprinasana_attistot_starptautisko_sadarbibu_gosmart_bsr/turpinas_praktisks_tiessaistes_seminaru_cikls_8220biznesa_procesi_un_digitalizacija8221/