Rūjiena.lv

Uzaicinājums uz "Vidzemes Uzņēmēju dienām 2019"

2019-02-15

Aicinām pieteikties dalībai “Vidzemes Uzņēmēju dienās 2019”, kas šogad norisināsies 17.-18.maijā Valmieras centrā (kultūras centrā un tai pieguļošajā teritorijā, kā arī laukumā pie Hanzas sienas). Piesātinātajā pasākuma programmā plānota lielākā izstāde reģionā, amatnieku gadatirgus, Biznesa forums, kā arī dažādas interesantas aktivitātes visai ģimenei.

Piedaloties izstādē jums tiek piedāvāta unikāla iespēja – reklamēt un pārdot savus produktus un pakalpojumus, pilnveidot profesionālos kontaktus, nostiprināt un veicināt novada atpazīstamību Vidzemes reģionā. Tā ir iespēja satikt vismaz 22 000 cilvēku lielu auditoriju, Jūsu pastāvīgos un potenciālos sadarbības partnerus un klientus no Vidzemes un citiem reģioniem, kā arī ārvalstīm.

Jums ir iespēja aplūkot citu uzņēmēju piedāvātās preces un pakalpojumus, lai smeltos idejas sava novada uzņēmējdarbības attīstībai. Savukārt piedaloties “Vidzemes uzņēmēju dienu” biznesa forumā ir iespēja uzzināt gan aktuālāko uzņēmējiem, gan satikt valsts un pašvaldību amatpersonas un citus uzņēmējus.

Pieteikšanās dalībai izstādē tiek organizēta līdz 2019.gada 29. martam, sūtot pieteikumus uz e-pastu vidzemesizstade@gmail.com, vai iesniedzot personīgi Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļā, Stacijas ielā 26, Valmierā, kā arī mājaslapā http://www.vidzemesizstade.lv/.