Rūjiena.lv

Uzņēmējiem

AKTUĀLAIS LAUKSAIMNIEKIEM: Lai rudens darbi nepaliktu pusratā

2019-10-14


Stāsta Olita Untāla, ALTUM Vidzemes reģiona vadītāja
Plašāka informācija: atvērt jaunā logāLIAA Valmieras biznesa inkubators aicina uz konsultācijām jaunos biznesa ideju autorus un uzņēmējus

2019-08-06

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubators izziņo 2019. gada rudens uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties konsultācijām pirms pieteikumu iesniegšanas pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās.
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā

Vidzemes plānošanas reģions ar uzņēmējiem pārrunā nepieciešamos atbalsta pasākumus

2019-06-11


Attēli: 1

Maija beigās praktiskas digitalizācijas darbnīcas ietvaros Vidzemes plānošanas reģions tikās ar mazo un vidējo uzņēmumu pārstāvjiem no Vidzemes, lai apspriestu rīcības plānu, kā veicināt inovatīvu produktu radīšanu un vairāku prioritāro jomu attīstību reģionā.

Plašāka informācija: atvērt jaunā logā


Magnetic Latvia biznesa forums “Uzņēmums 3D”

2019-06-10

2019. gada 18. jūnijā
Kultūras centrā “Siguldas devons”
Adrese: Pils iela 10, Sigulda

Plašāka informācija: atvērt jaunā logā

Programma: atvērt jaunā logā


Tikšanās ar personību. Aigars Ruņģis.

2019-03-27

Šī gada 5. aprīlī no plkst.15:00-17:00 LIAA Valmieras biznesa inkubatorā norisināsies pasākums - diskusija “Tikšanās ar personību!”.

Plašāka informācija: atvērt jaunā logā


Informatīvs seminārs uzņēmējiem augkopībā. 22.03. plkst.13.00 Rūjienas Tautas skolā Skolas iela 8a

2019-03-08

Integrēto augu aizsardzība – noteikumi, prasības, kas jāievēro strādājot integrēti, kā arī par lauku monitoringu, kaitēkļu un slimību kritiskie sliekšņi, uzskaites veikšana un augu aizsardzības līdzekļu norakstīšana.


ERAF finansētas mācības uzņēmējiem un pašnodarbinātajiem

2019-03-08

Projekta ietvarā tiek piedāvāti kursi par dažādām tehnoloģijām, kas palīdz efektīgi uzlabot darba ikdienu, ietaupīt laiku un resursus. Tiek piedāvāti kursi, piemēram, par e-parakstu, datu analīzi, personu datu drošību, digitālo mārketingu (Facebook, Wordpress, Etsy), grafiskajiem rīkiem (Adobe produkti) un citām tēmām.


Attēli: 1

Uzaicinājums uz "Vidzemes Uzņēmēju dienām 2019"

2019-02-15

Aicinām pieteikties dalībai “Vidzemes Uzņēmēju dienās 2019”, kas šogad norisināsies 17.-18.maijā Valmieras centrā (kultūras centrā un tai pieguļošajā teritorijā, kā arī laukumā pie Hanzas sienas). Piesātinātajā pasākuma programmā plānota lielākā izstāde reģionā, amatnieku gadatirgus, Biznesa forums, kā arī dažādas interesantas aktivitātes visai ģimenei.Aicinam pieteikties "Vidzemes Uzņēmēju dienas 2019"

2019-02-05

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes nodaļa aicina pieteikties uzņēmējus, valsts un pašvaldības iestādes, profesionālās un augstākās izglītības iestādes, amatniekus un mājražotājus dalībai “Vidzemes uzņēmēju dienās 2019”, kas notiks no 17. līdz 18. maijam Valmieras pilsētas centrā. Katru gadu izstādei tiek noteikta īpaša tematika un 2019. gadā tā būs “Ar uzņēmību un zināšanām Vidzemes nākotnei!”.Aicinām uz iedvesmas pēcpusdienu "Uzņēmējdarbības neveiksmes stāsti"

2019-01-10

Aicinām 18. janvārī plkst. 15:00 uz iedvesmas pēcpusdienu “Lūst vai plīst” jeb uzņēmējdarbības neveiksmes stāstiem Valmieras biznesa inkubatorā, Purva ielā 12a, Valmierā.
Stereotipus par darba vides risku novēršanu Valsts darba inspekcija lauž ar bezmaksas digitālo rīku

2018-10-18

Jau 2014. gadā Eiropas uzņēmumu apsekojums par jaunajiem un nākotnes riska veidiem atklāja - jo mazāks uzņēmums, jo biežāk netiek ievērotas pamatprasības darba vides risku novērtēšanā. Savukārt, 2018. gadā veiktais pētījums “Darba apstākļi un riski Latvijā” parāda, ka Latvijā riska grupā ir uzņēmumi līdz 100 darbiniekiem. Lai gan situācija dinamikā uzlabojas, tomēr tieši mazo un vidējo uzņēmumu vidū valda stereotipi, ka risku novērtēšana ir pārlieku sarežģīta, pieprasa specializētas zināšanas un papildu resursus. Lai darba devēji darba vides risku novērtēšanu varētu veikt vienkāršāk, efektīvāk un bez priekšzināšanām, Valsts darba inspekcija sadarbībā ar Eiropas darba drošības un veselības aizsardzības aģentūru izstrādājusi interneta vietnē bāzētu interaktīvu rīku OiRA (Online Interactive Risk Assessment).
Baltic production Group Rīko Konferenci-semināru Beverīnas un blakus novadu uzņēmējiem: „Valsts ieņēmumu dienesta nodokļu kontrole uzņēmumā“

2018-09-07

Semināra mērķis- iepazīstināt nodokļu maksātājus (uzņēmumu vadītājus, grāmatvežus, juristus) ar tiesībām un prasībām VID pārbaužu gadījumos, tādējādi mazinot konfliktus starp VID amatpersonām un uzņēmējiem un veicinot tiesisku vidi. Sniegt nodokļu maksātājiem lietderīgus padomus sakarā ar pārbaudēm un to veidiem, nestandarta situācijām, kā arī parprocedūrām saskaņā ar nodokļu likumdošanas prasībām; aktualitātēm,problēmām un risinājumiem.Aicinām uz tikšanos ar Gundaru Skudriņu

2018-08-25

Aicinām uz pasākumu/diskusiju “Tikšanās ar personību. Gundars Skudriņš.” 6. septembrī no plkst.15:00-17:00 LIAA Valmieras biznesa inkubatorā.Aicinām uz uzņēmējdarbības neveiksmes stāstiem

2018-04-16

20. aprīlī plkst. 15:00 aicinām ikvienu interesentu uz iedvesmas pēcpusdienu “Lūst vai plīst” jeb uzņēmējdarbības neveiksmes stāstiem Valmieras biznesa inkubatorā, Purva ielā 12a, Valmierā.

Swedbank klientiem pieejams interaktīvs rīks – “Finansējuma luksofors”

2018-02-26

Swedbank izstrādājusi jaunu digitālo rīku “Finansējuma luksofors”, kas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem visās trīs Baltijas valstīs ļaus internetbankā pārliecināties par tiem pieejamo finansējumu vai arī ieteikumus, kas uzņēmuma finanšu rādītājos un citos parametros būtu jāuzlabo finansējuma saņemšanai nākotnē. Jaunais rīks palīdzēs uzņēmumiem jau pirms pieteikšanās finansējumam bankā apskatīties savu novērtējumu, kā arī saprast iespējamās darbības, skaidrāk saprotot bankas vērtēšanas kritērijus.