Rūjiena.lv

6.jūnijā XII Latvijas jauno vokālistu konkurss "TALSI UZDOD TONI 2021". Pieteikšanās līdz 23.maijam!

2021-05-07

6.jūnijā aicinām piedalīties XII Latvijas jauno vokālistu akadēmiskās un mūsdienu estrādes dziedāšanas konkursā „TALSI UZDOD TONI 2021”!

Konkurss ir kļuvis par stabilu un ikgadējo tradīciju mazpilsētā Talsi. Vienpadsmit gadus konkurss ir noticis klātienē, bet šogad konkursa nolikumā ir izstrādāts A un B – klātienes un neklātienes variants. A variantā, ja konkurss varēs notikt klātienē, tad visus mīļi gaidīsim Talsu Sauleskalna estrādē, bet B variantā, ja konkurss pandēmijas dēļ nevarēs notikt klātienē, tad tas notiks attālināti, iesūtot dziesmu video un publiski atklājot konkursa youtube kanālu TALSI UZDOD TONI 2021. Konkursā tiek aicināti piedalīties dziedātāji vecumā no 4 līdz 25 gadiem mūsdienu estrādes žanrā, kā arī pirmo reizi tiek aicināti piedalīties arī akadēmiskā žanra dziedātāji. Solistu, duetu, trio, ansambļu un popgrupu priekšnesumus, katru savā kategorijā un žanrā, vērtēs izcila žūrija- LTV režisors, pasniedzējs un konkursa krusttēvs Arvīds Babris, Talsu lepnums, dziedātājs un mūziķis Intars Busulis, bijusī talsiniece, Latvijas Nacionālās operas un baleta soliste Dana Bramane un Latvijas nacionālās operas solists Raimonds Bramanis. Žūrija visus vērtēs pēc nolikumā izstrādātajiem kritērijiem.

Pieteikšanās konkursam līdz 23.maijam (ieskaitot) mājas lapā www.talsiuzdodtoni.lv [1] 21.maijā uzzināsim un mājas lapā publicēsim vai Talsu novada pašvaldība ļaus konkursu rīkot klātienē, jeb konkurss notiks attālināti. Konkursa dalības maksa A un B variantā stipri atšķiras, tādēļ rēķinus visi dalībnieki saņems tikai pēc pieteikšanās beigām 24.maijā. A un B varianta dalībnieku uzdevumi un termiņi meklējami konkursa nolikumā, kurš pievienots pielikumā un atrodams arī konkursa mājas lapā. Info tālrunis whatsappā 28642222.

Lai mūs COVIDS nespēj apturēt, bet lai ir kā mūsu tautasdziesmā-
Liku bēdu zem akmeņa,
Pāri gāju dziedādama!

Nolikums: atvērt