Rūjiena.lv

Citas ziņas


Līdzdalības budžetēšana: pirms uzsākt, jāizprot pašreizējo situāciju

2020-12-21

Pēc ilgstoša un rūpīga darba “Līdzdalības budžeta iespējošana Baltijas jūras reģionā” (EmPaci) projekta partneri atklāj un iepazīstina ar pirmo projekta rezultātu – Status Quo analīzi.

Plašāka informācija: atvērt jaunā logāPiesaki projektu Ziedotāju aplim un iegūsti 2000 eiro!

2020-12-02

Valmieras novada fonds aicina iedzīvotājus un organizācijas piedāvāt projektu idejas ceturtajam Ziedotāju aplim. Jomas nav noteiktas un viena projekta summa ir līdz 2000 eiro. Projektus jāiesniedz līdz 18. janvārim.
Plašāka informācija: atvērt jaunā logāArī cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem ir tiesības dzīvot pilnvērtīgu dzīvi

2020-11-30

Lai arī Valmierā jau ilgāk nekā gadu veiksmīgi darbojas grupu dzīvokļa pakalpojums cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem, un drīzumā šādu pakalpojumu sāks nodrošināt vēl 11 pašvaldībās Vidzemē, joprojām vietējo kopienu līmenī notiek asas diskusijas par pašvaldību plāniem.
Piedāvājam interviju ar Valmieras grupu dzīvokļa vadītāju Ingu Brenti-Miezi par cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem tiesībām dzīvot pilnvērtīgu dzīvi sabiedrībā.Iespēja pieteikties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) organizētajām bezmaksas mācībām attālinātās izglītības platformā “Coursera”

2020-11-23

Starptautiskā attālinātās izglītības platforma “Coursera” piedāvā vairāk nekā 3,8 tūkstošus mācību kursu ap 400 specializācijās. “Coursera” kursu programmas izstrādājušas dažādu valstu izglītības iestādes, tostarp tādas plaši pazīstamas universitātes kā Hārvarda, Oksforda, Jeila un citas. Covid-19 seku mazināšanas iniciatīvas “Coursera for Workforce Recovery” ietvaros NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem, kā arī bezdarba riskam pakļautajiem nodarbinātajiem tiek piedāvāti kursi, kas palīdzēs iekļauties darba tirgū un sagatavoties tālākai izglītībai, uzlabot psiholoģisko noturību, pilnveidot digitālās uzņēmējdarbības un citas prasmes.

Bezmaksas mācībām attālinātās izglītības platformā “Coursera” ir jāpiesakās NVA līdz 2020.gada 14.decembrim, mācības jāpabeidz līdz 2021.gada 15.februārim. Pieteikšanās anketa:  https://www.nva.gov.lv/lv/apmacibu-platforma-coursera 

Vairāk var izlasīt NVA vietnē:  https://www.nva.gov.lv/lv/jaunums/pieteikties-nva-organizetajam-bezmaksas-macibam-attalinatas-izglitibas-platforma-coursera
Strukturētie dokumenti un automatizēta iesniegto datu pārbaude vienkāršo Elektroniskās deklarēšanas sistēmas izmantošanu

2020-11-11

Rūpējoties par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) klientu apmierinātību ar elektronisko pakalpojumu kvalitāti, kā arī optimizējot VID iesniegto datu apstrādes un analīzes procesu, regulāri tiek pilnveidota Elektroniskās deklarēšanas sistēma (EDS).
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā
Kā saņemt atļauju īpašā PVN režīma piemērošanai importa darījumos: atvērt jaunā logā
Kā saņemt atļauju PVN atmaksāšanai par iekšzemē iegādātajām precēm trešās valsts vai trešās teritorijas fiziskajai personai, kas nav nodokļa maksātājs ES teritorijā: atvērt jaunā logā

Piedalies mācībās “Stratēģiska pieeja MT NVO darbībai”

2020-11-11

Lai veicinātu nevalstiskās organizācijas (NVO) domāt stratēģiski un plānveidīgi ne tikai tuvākajos mēnešos, bet arī turpmākajos gados, Valmieras novada fonds (VNF) rīko apmācību ciklu “Stratēģiska pieeja MT NVO darbībai” mazākumtautību (MT) NVO un tām NVO, kas strādā ar MT aktualitātēm. Apmācību laikā tiks īstenota savas NVO cilvēkresursu – darbinieku un brīvprātīgo - analīze, plānota nākamo gadu stratēģija un tai atbilstošas aktivitātes, kuras varēs īstenot ar VNF un Kultūras ministrijas finansiālu atbalstu.
NVO pārstāvji un brīvprātīgie tiek aicināti piedalīties mācībās š.g. 13., 17. un 24. novembrī no plkst.10:00 līdz 12:00 Zoom platformā.
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā

2020-10-26

Esmu formā

Deniss Paškevičs Valmiermuižā veidos modulārā džeza skaņu ainavas

2020-10-06

Vēsie rudens vakari ir lieliski piemēroti, lai ļautos siltiem mūzikas ritmiem un mākslinieciskiem ceļojumiem. Šoreiz nav jādodas nekur tālu, par šādu atmosfēru Valmiermuižas alus viesistabā 10. oktobrī plkst. 19.00 parūpēsies viens no Baltijas vadošajiem džeza mūziķiem – Deniss Paškevičs.
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā