Rūjiena.lv

Citas ziņas

Mazs pasažieris, liels risks; bērnu uzvedību skaidro dr. Artūrs Miksons

2019-11-19

Bērnam laikus jāmāca, kā rīkoties baiļu situācijās uz ceļa un sabiedriskajā transportā
Autotransporta direkcijas rīkotās kampaņas “Mazs pasažieris, liels risks” ietvaros sabiedrībā aktualizēta diskusija par riskiem, ar ko bērni var saskarties uz ceļa vai sabiedriskajā transportā. Riskus nav iespējams novērst, bet tas ir mūsu, vecāku, skolotāju un līdzcilvēku, uzdevums – izprast cēloņus un jau laikus mācīt bērnam potenciālo rīcību scenārijus.
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā
Kampaņas "Mazs pasažieris, liels risks" video par to, ar kādu risku varētu saskarties pirmsskolas vecuma bērns, pieejams šeit: https://failiem.lv/u/haw7279z
NVA akcija “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos” - iespēja darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus

2019-10-16

Līdz 18.oktobrim turpinās darba devēju pieteikšanās dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) akcijā “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos”, kas šogad norisināsies no 4. līdz 8.novembrim.
Plašāka informācija: atvērt jaunā logāVUGD: 31.oktobrī notiks Ugunsdrošības konference “Kā veidot drošu mājokli?”

2019-10-16

Lai informētu iedzīvotājus par mājokļu ugunsdrošības nozīmīgumu, biežākajām problēmsituācijām un to risinājumiem, šā gada 31.oktobrī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests organizē Ugunsdrošības konferenci “Kā veidot drošu mājokli?”.
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā

2019-10-15Konkurences padome aicina pieteikt nejēdzīgākos šķēršļus konkurencei

2019-10-15

Plašāka informācija: atvērt jaunā logā
Akcijas nolikums ŠEIT!
Akcijas pieteikuma anketa: http://ejuz.lv/nejedziba
Akcijas anketas sagatave word formātā ŠEIT!
Sākas diskusiju cikls par saliedētu sabiedrību

2019-10-10

Lai izstrādātu saliedētas un pilsoniski aktīvas sabiedrības pamatnostādnes septiņiem gadiem (2021-2027), Kultūras ministrija sadarbībā ar reģionu nevalstisko organizāciju atbalsta centriem šodien, 9. oktobrī, uzsāk diskusiju ciklu reģionos par saliedētas Latvijas sabiedrības veidošanos.
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā
Norises vietas un laiki diskusijām par saliedētu Latvijas sabiedrību: atvērt jaunā logā

Turpinās pieteikšanās diskusijām kopā ar Kultūras ministriju Vidzemē

2019-10-10

Šomēnes ikvienam no mums ir iespēja piedalīties Latvijas politikas veidošanā un kopā ar Kultūras ministriju izstrādāt Saliedētas sabiedrības pamatnostādnes! Piedaloties diskusijās – Alūksnē, Madonā vai Valmierā, mēs varam paust savu viedokli un rosināt savus priekšlikumus apkārt redzamo problēmu risināšanai.


VTU Valmiera: izmaiņas autobusu kustībā skolēnu brīvlaikā

2019-10-09

SIA “VTU Valmiera” informē, ka skolēnu rudens brīvlaikā, no 21. līdz 25.oktobrim (ieskaitot), būs izmaiņas autobusu kustības sarakstos.
Būs slēgti, kā arī atjaunoti vairāku maršrutu reisi no Valmieras, Smiltenes un Rūjienas autoostām.
Izmaiņas skatāmas uzņēmuma mājaslapā www.vtu-valmiera.lv vai pievienotajā failā
NVA aicina darba devējus pieteikties dalībai akcijā “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos”

2019-10-07

Plašāka informācija: atvērt jaunā logā
Detalizētāka informācija par akciju un pieteikumu veidlapas atrodamas NVA tīmekļvietnē vai jebkurā no 25 NVA filiālēm visā Latvijā.


“Šādi pasākumi ir nepieciešami un patiesi iedvesmo!” Noslēdzies septītais #PanākumuSkola seminārs pulcējot simtiem jauniešu.

2019-10-07

Ar savu klātbūtni, stāstu un motivāciju jau septītajā #PanākumuSkola seminārā "Forum Cinemas" dalījās vairāki iedvesmojoši cilvēki – kino un teātra aktrise Ieva Florence, boksa entuziasts un treneris Arnis Ritenieks, mūziķis Markus Riva un Arvis Reiks, u.c., pulcējot ap sevi jauniešus un cilvēkus, kuri vēl meklē, ko īsti viņi vēlās dzīvē darīt un kā to vislabāk sasniegt.
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā

Publicitātes foto: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Abonementa biļetes pieejamas aptuveni 700 reģionālo maršrutu

2019-10-04

Šobrīd jau gandrīz 700 reģionālo autobusu maršrutu ir pieejamas abonementa biļetes, kas pasažieriem nodrošina atlaidi apmērā līdz pat 20%. Turklāt, iegādājoties abonementa biļeti, iedzīvotāji varēs ērtāk izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus, jo katru brauciena reizi nebūs jāiegādājas biļete. Abonementa biļetes ir ieviesuši un saviem pasažieriem piedāvā 14 pārvadātāji.
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā

Latvijā ieviesta jauna, valsts apmaksāta zarnu vēža testēšanas metode

2019-10-04

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka, sākot ar 2019. gada 1. oktobri, valsts apmaksātu zarnu vēža profilaktisko pārbaužu veikšanai ieviests jauns tests slēpto jeb neredzamo asiņu noteikšanai fēcēs, pielietojot imūnķīmijas metodi, kas sniedz iespēju diagnosticēt zarnu slimības, tai skaitā zarnu vēzi agrīnā stadijā - pirms simptomu parādīšanās.
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā
Infografika: atvērt jaunā logā
Zarnu vēža skrīninga atsaucības rādītāji: atvērt jaunā logā

Latvijas valsts meži: jāmeklē inovatīva pieeja darbinieku piesaistei reģionos

2019-10-04

Viena no būtiskākajām problēmām, ar kuru saskaras teju ikviens darba devējs, ir darbaspēka trūkums. Īpaši šī problēma ir aktuāla reģionos, kur darba devējam un darba ņēmējam “satikties” ir daudz grūtāk. Līdz ar to, darba devējiem ir jādomā par inovatīvu pieeju sadarbībā ar darbiniekiem.
Lai nodrošinātu kvalitatīva un augstvērtīga meža atjaunošanu, AS “Latvijas valsts meži” (LVM) ik gadu konkursā meklē mežsaimniecisko darbu pakalpojuma sniedzējus. Arī pašlaik LVM ir izsludinājis konkursu meža stādīšanas, jaunaudžu kopšanas, agrotehniskās kopšanas un atjaunoto platību aizsardzības darbu veikšanai. Konkursā aicināti piedalīties individuālā darba veicēji un juridiskas personas ar mežkopības darbu pieredzi vai arī bez tās. Aicināti arī lauku uzņēmēji no citām nozarēm pamēģināt kaut ko jaunu.
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā


Aicina uz semināru “Jauni mobilitātes risinājumi: idejas, iespējas, izaicinājumi” / 16.oktobris Līgatne

2019-10-03

Plašāka informācija: atvērt jaunā logā
Lūdzu reģistrēt dalību pasākumā līdz 2019. gada 10 .oktobrim plkst.17:00 ŠEIT, jo, lai arī dalība ir bez maksas, tomēr vietu skaits ir ierobežots.

2019-10-03


Tapis video ceļvedis uzņēmējdarbībā vidusskolēniem un citiem topošajiem uzņēmējiem

2019-10-03

Līdz 13. oktobrim turpinās biznesa plānu iesniegšana Swedbank, Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un Projektu bankas rīkotajam konkursam Biznesa skices. Konkursā, kas tiek rīkots vidusskolēnu un profesionālās vidējās izglītības iestāžu audzēkņu komandām no JA Latvia dalībskolām, kopējais balvu fonds sava biznesa attīstīšanai ir vairāk nekā 6000 eiro. Kā nonākt līdz pelnošai idejai un to īstenot, video padomos dalās veiksmīgi Latvijas uzņēmēji divdesmitgadnieki Marija Ručevska, Reinis Nikuļcevs un Kristiāns Lancmanis.

Padomu video, kā arī vairāk informācijas par konkursu, tā nolikumu un pieteikšanos meklējiet šeit: biznesaskices.lv/konkurss

Plašāka informācija: atvērt jaunā logā