Rūjiena.lv

Citas ziņas

Noskaidrosim rezultātus programmā “Efektīvs enerģijas patēriņš izglītības iestādēs”

2020-02-13

Vidzemes Inovāciju nedēļas iesildošais pasākums būs programmas "Efektīvs enerģijas patēriņš izglītības iestādēs" rezultātu paziņošana. Tā laikā noskaidrosim, kura programmas dalībskola ir sasniegusi vislielāko enerģijas ietaupījumu laika posmā no 2019. gada janvāra līdz decembrim. Pasākums notiks 21. februārī Kocēnu pamatskolā, Alejas iela 2, Kocēnos, Kocēnu novadā, no plkst. 10:00 līdz 14:00.
Lai motivētu skolas un pašvaldības turpināt īstenot programmu “Efektīvs enerģijas patēriņš izglītības iestādēs”, 21. februārī Kocēnu pamatskolā ciemosies Elektrum pārstāvji ar prezentāciju “Klimata pārmaiņas vai klimata krīze? Kas mūs sagaida nākotnē?”. Kopā ar pasākuma dalībniekiem atskatīsimies uz īstenotajām aktivitātēm 2019. gadā un vērsīsim uzmanību uz to, kā turpināt ieviest programmu skolām sadarbojoties ar pašvaldībām. Pasākumā gaidītākais brīdis būs rezultātu paziņošana.
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā

Kultūras notikums "Baznīcu nakts" šogad kļūs apjomīgāks – to papildinās akcijas "Apceļosim baznīcas"

2020-02-11


Attēli: 1
Šogad kristīgās kultūras notikums „Baznīcu nakts” turpinās vienot baznīcas Latvijā un ārpus tās, apmeklētājiem durvis verot sestdienas, 30. maija, vakarā. Šogad pasākumu kuplinās arī akcija „Apceļosim baznīcas”, kas interesentus aicinās doties uz dievnamiem jau no pulksten 12.00. Baznīcu reģistrācija dalībai pasākumā un akcijai „Apceļosim baznīcas” būs atvērta no 1. marta līdz 12. aprīlim vietnē www.baznicunakts.lv.
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā

Papildu informācija:
Baiba Špēra-Špora un Ērika Jonīte
Kultūras notikuma “Baznīcu nakts” komandas pārstāves
e-pasts: baznicu.nakts@gmail.com

Muzikāli romantiskajā vakarā Valmierā uzstāsies Kristīne Pāže un Didzis Bardo

2020-02-11

Lai ar liriskām un romantiskām melodijām, kā arī ar enerģiskiem un iekustinošiem ritmiem pavadītu vakaru, Valmieras teātra kafejnīca 14. februārī plkst. 21.00 aicina uz dziesminieku dueta – Kristīnes Pāžes un Didža Bardo – koncertu.

Šeit dziesmas, kas būs klausāmas arī koncertā:
https://youtu.be/vydid0co_4w
https://youtu.be/z23NbJ6CMQo

Attēli: 1

Plašāka informācija: atvērt jaunā logā

Šodien visā Latvijā tiek atzīmēta 112 diena

2020-02-11

Šodien, 11.februārī, visā Eiropas Savienībā atzīmē vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112 dienu, kuras ietvaros Latvijā norisināsies dažādas izglītojošas aktivitātes, lai veicinātu sabiedrības informētību par vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112.
Video par vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru pieejams šeit: www.youtube.com/watch?v=mTvbrounpkk
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā

Vidzemes Inovāciju nedēļā uzņēmēji varēs saņemt intensīvās konsultācijas savam biznesam

2020-02-11

27. februārī koncertzālē “Cēsis” Vidzemes Inovāciju nedēļas ietvaros jau otro gadu tiek rīkotas intensīvās biznesa konsultācijas, kur uzņēmēji varēs saņemt uzņēmējdarbības atbalsta organizāciju, pētnieku un zinātnieku padomus dažādu biznesa izaicinājumu un citu problēmjautājumu risināšanai.
Konsultācijas sniegs zināmi speciālisti, tostarp Meža un koksnes produktu pētniecības attīstības institūta direktors Andrejs Domkins, Vidzemes plānošanas reģiona projekta GoSmart BSR inovāciju brokere Ilona Platonova, Attīstības un finanšu institūcijas Altum vadītāja Olita Untāla, LIAA pārstāvji, tai skaitā Tehnoloģiju skauti un citi.
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā

Jaudīgas sajūtas virmos etnofestivālā SVIESTS 2020

2020-02-07


Attēli: 1
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā
Atskats uz pērnā gada etnofestivālu SVIESTS - https://youtu.be/Z-luROivbnc


Valmierā notiks pirmais RED BULL Spēka 5 hokeja turnīrs

2020-02-06


Attēli: 1 2

Sestdien (8.02.2020) Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā notiks pirmais unikāla formāta turnīrs hokeja entuziastiem un amatieriem - "Red Bull Spēka 5". Sacensības notiks četros atlases posmos – 08., 09., 15. un 16. februārī, četrās dažādās Latvijas pilsētās, kā arī fināla posmā - 23. februārī, Rīgā, kur atkārtoti uz ledus laukuma tiksies atlases posmu veiklākās komandas.
Dalībnieki no 27. janvāra var pieteikt komandu, kuras sastāvā ir 5 līdz 6 dalībnieki, pieteikšanās lapu meklējot mājaslapā www.redbull.lv.
Dalība turnīrā bez maksas!
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā

Eksperimentu darbnīcas fizikas skolotājiem

2020-02-06

Atzīmējot AS "Latvenergo" organizētā erudīcijas konkursa "FIZMIX Eksperiments" 25. dzimšanas dienu, vēlamies pateikties skolotājiem, kuri skolēniem ir pirmais iedvesmas avots un atbalsts fizikas apgūšanā. Pateicoties par skolēnu motivēšanu un iedvesmošanu, piedāvājam apmeklēt praktiskās nodarbības "Eksperimentu darbnīcas" ikvienam fizikas skolotājam pedagogu profesionālās kompetences pilnveidei, kuras Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs ir apstiprinājis kā 8 stundu oficiālos kursus.
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā

Vidzemes Uzņēmēju dienas 2020

2020-02-06

Jau 23 reizi 22. un 23. maijā Valmierā norisināsies lielākā daudznozaru izstāde reģionā „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2020”, kas pulcēs ap 250 dalībniekus un ap 20 000 apmeklētājus.
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā

Iepirkumu gada balva 2019 - Piesaki savu pretendentu

2020-02-06

Jau ceturto gadu žurnāls “Iepirkumi” un “Iepirkumu Gada balvas” organizatori aicina ar iepirkumiem saistītām pusēm pieteikt pretendentus nominācijām!

  Gada balvas laikā tiks pasniegtas godalgas 10 nominācijās:
 • Ieguldījums publisko iepirkumu attīstībā,
 • Gada iepirkumu speciālists pasūtītājiem,
 • Gada iepirkumu speciālists piegādātājiem,
 • Gada pasūtītājs preču un pakalpojumu jomā,
 • Gada pasūtītājs būvdarbu jomā,
 • Gada piegādātājs preču un pakalpojumu jomā,
 • Gada piegādātājs būvdarbu jomā,
 • Gada iepirkums,
 • Gada zaļākais iepirkums preču un pakalpojumu jomā,
 • Gada zaļākais iepirkums būvdarbu jomā.
Kandidātu atbilstību un balvu saņēmējus noteiks neatkarīga žūrija, kurā darbosies Finanšu ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Valsts reģionālās attīstības aģentūras, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Pašvaldību savienības pārstāvji.
Pasākuma pirmā daļa tiks veltīta konferencei, kurā dalībniekiem būs iespēja uzzināt aktualitātes par iepirkumu jomu un tās saistītiem jautājumiem.

Reģistrācija Iepirkumu Gada konferencei sāksies ar šā gada 17.februāri.
Vietu skaits konferencē ierobežots.

Iepirkumu Gada konferenci rīko žurnāls “Iepirkumi” sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju.


Lai glābtu priekšlaikus dzimušu un jaundzimušu bērnu dzīvības, NMPD neonatalogu brigādes vajadzībām iegādāta jauna un mūsdienīgi aprīkota automašīna

2020-02-06

Plašāka informācija: atvērt jaunā logā
NMPD Specializētās medicīnas centra neonatologu brigādes operatīvais medicīniskais transportlīdzeklis: atvērt jaunā logāBezmaksas lekcija un konsultācijas migrēnas pacientiem Valmierā

2020-02-04

Vēl ir pēdējā iespēja pieteikties uz lekciju un konsultācijām iedzīvotājiem, kuri cieš no migrēnas un galvassāpēm! Ikviens, kurš bieži saskaras ar galvassāpēm un ir aizdomas par migrēnu ir aicināts apmeklēt Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības organizētu pasākumu “Brīvs no migrēnas!”. Pasākums norisināsies 5.februārī plkst. 15:00 Valmieras Veselības centrā, Diakonāta ielā 6. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt bezmaksas lekciju un konsultācijas pie neirologa, fizioterapeita un psihologa.
Plašāka informācija
Valmieras teātra marta repertuārs

2020-02-04

Valmieras teātrī palēnām tuvojas pavasaris, tāpēc piedāvājam iepazīties ar marta repertuāru
Biļetes iespējams iegādāties un rezervēt no 1. februāra!
Martā gaidāma pirmizrāde pēc Roberta Džeimsa Vollera romāna „Medisonas apgabala tilti” motīviem "TILTI" Georgija Surkova režijā.
Vairāk par izrādi: https://vdt.lv/lv/izrade/tilti
Pilns marta repertuārs: atvērt jaunā logāValmierā gaidāms aktiera Kārļa Neimaņa solokoncerts

2020-01-28


Attēli: 1 2
Valmieras teātra kafejnīcā 7. februārī plkst. 21.00 viesosies aktieris Kārlis Neimanis. Būs klausāmi amizanti atgadījumi no Latvijas profesionālo teātru dzīves, kas apkopoti gan no Kaspara Pūces krājuma, gan Kārļa Neimaņa paša pieredzes.
Plašāka informācija: atvērt jaunā logā