Rūjiena.lv

Rūjienas pilsētas SPII "Vārpiņa" aicina pieteikties uz SKOLOTĀJA LOGOPĒDA AMATU

2019-01-21

Rūjienas pilsētas speciālā pirmsskolas izglītības iestāde "Vārpiņa" ir mūsdienīga, efektīva, demokrātiska, humāna pirmsskola.

Mūsu misija ir: "Pedagoģiskajam kolektīvam veidot iestādi par laikmetīgu pirmsskolas izglītības iestādi, kurā izglītojamie apgūst individualitātes veidošanos, Es apziņu, aug un mācās daudzfunkcionālā rotaļu vidē".

Aicina pieteikties uz SKOLOTĀJA LOGOPĒDA AMATU.

Prasības pretendentam:

  • Otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība pedagoģijā un skolotāja logopēda kvalifikācija, atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.662 "Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību".

Piedāvājam:

  • Pievienoties mūsu komandai, sakārtotu darba vidi.
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas (no 710 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas, papildus piemaksa par darbu specifiskos apstākļos).
  • Darbs uz nenoteiktu laiku – 30 h nedēļā.
  • Profesionālo pilnveidi.

CV, pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt personīgi: Rūjienas pilsētas speciālā pirmsskolas izglītības iestāde "Vārpiņa" vadītājai, vai nosūtīt pa e-pastu varpina@rujiena.lv ar norādi “Skolotāja logopēda amatam” līdz 2019.gada 15.februārim.

Tālrunis informācijai 26429411.