Rūjiena.lv

Koncertprogramma “Visa pasaule ziedos”

2019-04-11

Foto
Foto

3.maijā pl.18.00

Rūjienas kultūras namā

Koncertprogramma “VISA PASAULE ZIEDOS”

Koncertprogramma “Visa pasaule ziedos” veidota kā pavasara/vasaras romantiska ceļošana laikā - starp taureņiem un putniem, starp sauli un vasaras silto lietu, miglu rīta agrumā un siltajiem vasaras vakariem, ko ieskauj pasakaini saulrieti. To visu Jūs sadzirdēsiet, sajutīsiet un izbaudīsiet cauri gadsimtiem, no Štrausa valšiem, līdz latviešu komponistu saules pielietajām melodijām.

Sabīne Krilova ( mecosoprāns), Latvijas Nacionālās operas un baleta māksliniece, Latvijas operetes fonda dalībniece, vairāku starptautisku konkursu laureāte. Absolvējusi Jāzepa Vītola mūzikas akadēmiju un sadarbojas vairākiem Latvijā pazīstamiem māksliniekiem un diriģentiem, kā arī aktīvi koncertē un piedalās dažādos muzikālajos projektos visā Latvijā.

Madara Kalniņa ( klavieres), mūzikas pedagoģe, uzstājas gan kā soliste, gan dažādos kamermūzikas sastāvos. Strādā par mūzikas pedagogu, kā arī aktīvi darbojas kompozīcijas jomā, sacerot un aranžējot mūziku dažādiem sastāviem.

Zane Pakalne (vijole), absolvējusi A.Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolu, tagad Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijas 3.kursa studente vijoļspēles pedagoģijā. Ikdienā pilna uzmanība tiek veltīta studijām. Piedalījusies dažādu orķestru projektos, kā arī muzicē stigu kvartetā un duetā.

Aija Linde (alts), klavierspēles pedagogs, taču lieliski pārvalda arī alta spēli, ko spēlē gan dažādos kamermūzikas sastāvos, gan orķestros. Koncertējusi gan Latvijā, gan ārzemēs.

Elīza Sestule (čells), absolvējusi Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolu un šobrīd studē Jāzepa Vī-tola Latvijas Mūzikas akadēmijā pie Diānas Ozoliņas. Veiksmīgi startējusi gan vietēja mēroga, gan starptautiskos konkursos. Aktīvi muzicē dažādos kamermūzikas sastāvos-stīgu kvartets EVVEntus, klavieru trio, klavieru kvartets u.c.