Rūjiena.lv

Piedzīvojumu filma visai ģimenei "VECĀ DĀRZA NOSLĒPUMS"

2019-02-18

Foto

5.martā pl.16.00; 18.00

Rūjienas kultūras nama 2.stāva zālē

Piedzīvojumu filma visai ģimenei “Vecā dārza noslēpums”

Vietu skaits ierobežots!

Biļešu rezervācija pa tālr. mob.29430703, 64263556

Spēlfilma „Vecā dārza noslēpums” no 25.janvāra kinoteātros visā Latvijā.

“Vecā dārza noslēpums” ir filma ar dažādiem pārsteigumiem, noslēpumiem, kaitinoši tarkšķošu papagaili un interesantiem personāžiem. Pie pensionāra, VEF inženiera Armanda, kurš dzīvo vecā mājā ar nekoptu dārzu, ierodas piepūšamo rotaļlietu ražotājs Kārlis, kurš iekārojis vecā vīra māju. Armandam jācīnās ne tikai ar jaunā uzņēmēja spiedienu, bet arī ar četriem bērniem, kuri lien spēlēties viņa dārzā. Situācija izmainās, kad bērni uzzina par Kārļa un viņa pakalpiņu nolūkiem pārņemt dārzu ar negodīgām metodēm, un sāk Armandu aizstāvēt. Vienlaikus ir satraukums par divu nebēdnieku mammas privāto dzīvi. Tomēr izrādās, ka inženiera dārzs slēpj sevī daudz lielāku noslēpumu...

Filma būs lieliska izklaide ģimenēm un bērniem vecumā no 6 līdz 11 gadiem. Filmas garums 90 minūtes.

Jaunajā kinolentē bērnu lomas uzticētas Rozei Baumanei, Nikam Rapšam, Emīlam Pohorželskim un Emīlijai Jakubānei. Pieaugušo lomas atveido aktieri Agris Māsēns, Lauris Subatnieks, Imants Strads, Armands Berģis, Inga Alsiņa-Lasmane un Gatis Gāga.

Filmas režisors inscenētājs ir Olafs Okonovs, režisore Gunita Groša, galvenais operators Mārtiņš Jurevics, operators Ivo Skanstiņš, māksliniece Kristīne Lasmane, montāžas režisore Sandra Alksne, skaņu režisors Jevgenijs Svjatovs, komponisti Andris un Reinis Sējāni, kostīmu māksliniece Berta Vilipsone, grima māksliniece Agita Ilješāne, ražošanas vadītāja Daiga Līcīte un producents Gatis Upmalis. Filmu skatītājiem piedāvā studija F.O.R.M.A.. Spēlfilmas ”Vecā dārza noslēpums” scenārija autors Mihkels Ulmans ir viens no Igaunijas atzītākajiem bērnu filmu scenāriju autoriem.

Studija F.O.R.M.A. ir producējusi tādas spēlfilmas kā „Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” (2017, režisors V.Brasla); „Džimlai Rūdi rallallā” (2014, režisori M.Putniņš, J.Cimmermanis); „Mazie laupītāji” (2009, režisors A.Zvirbulis); „Ūdensbumba resnajam runcim”(2004, režisors V.Brasla) un citas.

Par filmu facebook: https://www.facebook.com/StudijaFORMA