Rūjiena.lv

Jauniešiem

Jauniešu ideju laboratorijai ir nauda Tavai idejai!

2017-03-16

Foto
Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (VNF JIL) atklāj pavasari Valmieras apkārtnē, izsludinot ideju konkursu “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2017”. VNF JIL jaunieši ir gatavi atbalstīt tieši Tavu ideju vērtībā līdz pat 500 eiro!

ZZ Čempionāts aktīvākajai skolai dāvinās Carnival Youth koncertu

2017-03-10

Foto
ZZ Čempionāts šodien atklāja vienu no svarīgākajiem 11.sezonas noslēpumiem – skola, no kuras procentuāli pieteiksies vislielākais klašu skaits laimēs Latvijā populārākās jauniešu grupas Carnival Youth akustisko koncertu. Kā ziņo Latvijā vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu, sacensību radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos organizatori, mūziķu koncerts skolā norisināsies 2016./2017. mācību gada noslēgumā, kopā ar uzvarētājiem vienojoties par viņiem vēlamo datumu.

Konkursā “ZAĻAIS RESTARTS” aicina radīt jaunas lietas no nolietotām precēm

2017-03-07

Foto
AS “Latvijas Zaļais punkts” aicina visus Latvijas 1.-9.klašu skolēnus piedalīties konkursā “ZAĻAIS RESTARTS”, kura mērķis ir veicināt skolēnu zināšanas un izpratni par atkritumu šķirošanas nepieciešamību, resursu saudzīgu patēriņu un materiālu otrreizējo izmantošanu. Konkursā skolēniem no izlietotā iepakojuma vai citiem vairs nevajadzīgiem materiāliem ir jārada jaunas, praktiski izmantojamas lietas. Konkursa uzvarētāji saņems vērtīgas balvas – jaunā izklaides parka “Avārijas Brigāde” apmeklējumu visai klasei, gardumu grozus no konditorejas izstrādājumu un uzkodu ražošanas uzņēmuma “Orkla Confectionery & Snacks Latvija”, bet oriģinālākā individuālā darba autors AS “Latvijas Zaļais punkts” speciālbalvu – giroskūteri. Akcija norisināsies no šā gada 1.marta līdz 31.martam.

Konkurss skolēniem "Šodien laukos"

2017-03-07

Jau otro gadu Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs organizē konkursu skolēniem “Šodien laukos”. Konkursa mērķis ir informēt skolēnus par procesiem dabā, par lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarēm. Turklāt mēs ne tikai skolēnus informējam, bet vēlamies tos arī izaicināt – pildot dažādus uzdevumus gan radošus, gan atraktīvus, gan izzinošus.

Startē ZZ Čempionāta – Latvijā vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu - 11. sezona!

2017-02-21

Foto
Šodien, 21.februārī, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā tika oficiāli atklāta Latvijā vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu ZZ Čempionāta 11. sezona. Pasākumu kopums, kas ik gadu klātienes un tiešsaistes aktivitātēs iesaista ap 25 000 skolēnu un kopumā 400 000 Latvijas iedzīvotāju, 2017. gadā solās būt vēl iespaidīgākas. Pieteikties dalībai ir aicināti visi Latvijas 1. – 12. klašu skolēni līdz šī gada 13. martam, iesniedzot savas komandas radošo mājasdarbu ZZ Čempionāta mājaslapā.

Radošā nedēļa

2017-02-14

Foto
No 13. - 17. martam Rūjienas jauniešu centrā
Radošā nedēļa
Dalībnieku vecums 10-15 gadi.
piesakies līdz 7. martam zvanot 25450585
vai ejuz.lv/radinedela
Piektdienas bonusā brauciens uz Rīgu "Jump Space" (8EUR)

Jauno izpildītāju konkurss Rūjienas kultūras namā “Zvaigžņu observatorija- 2”

2017-02-13

Foto
Konkursa mērķis ir atklāt jaunus un talantīgus, daudzsološus jaunos izpildītājus, veicinot vokālo un māksliniecisko spēju attīstību estrādes žanrā.
Aicināti piedalīties solisti un dueti vairākās vecuma grupās (7-10, 11-15, 16-23, 24 un vairāk gadu).
Konkurss norit 2 kārtās:
1.kārta 18.februārī plkst. 14:00 Rūjienas kultūras namā. Dalībnieki izpilda 1 dziesmu dzīvajā izpildījumā.
2.kārta 22. aprīlī plkst. 18:00, gala koncertā ,Rūjienas kultūras namā. Dalībnieki izpilda 2 dažāda rakstura dziesmas (ar VIA “Atestāts“ pavadījumu).
Pieteikuma anketas (nolikumā) iesūtīt uz e-pastu kulturasnams@rujiena.lv vai personīgi Rūjienas kultūras namā līdz 17. februārim.
KONKURSA NOLIKUMS

Rūjienas Talantu šovs

2017-02-10

Foto
PIEKTDIEN 24.februārī plkst. 18:00
Rūjienas k/n 2.stāva zālē
Rūjienas Talantu šovs
Piesaki savu talantu līdz 22.februārim Rujienas jauniešu centrā vai uz epastu daina.roze@rujiena.lv
Jau no 16:00 varēsi ievingrināt balsi KARAOKE dziesmās un līdz 21:00 tumsas DISCO dalībniekiem.

Jaunieti, maini dzīvi, piedalies projektā “PROTI un DARI!”

2017-02-08

Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 29 gadiem, pašlaik nemācies, nestrādā algotu darbu, neapgūsti arodu pie amata meistara un neesi reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, piesakies atbalstam projektā “PROTI un DARI!”.

Jauniešiem iespēja pieteikties ikgadējām ERGO stipendijām

2017-01-25

Foto
Jaunieši, kuri palikuši bez vecāku gādības un kuriem nepieciešams atbalsts studijām, līdz 1. martam aicināti iesniegt pieteikumus studiju stipendijām, ko katru gadu sadarbībā ar „Vītolu fondu” piešķir apdrošināšanas sabiedrība ERGO. Šīs stipendijas tiek piešķirtas kā atbalsts studiju gaitās tiem aktīvajiem un centīgajiem jauniešiem, kuri ierobežotu apstākļu dēļ var zaudēt iespēju pilnvērtīgi pievērsties studijām.

Skolēnus aicina līdz 8.februārim pieteikties “ēnot” parlamenta deputātus un darbiniekus

2017-01-20

Ja vēlies ielūkoties Saeimas darba ikdienā un izzināt deputātu un parlamenta darbinieku darba aizkulises, nenokavē iespēju un līdz 8.februārim piesakies Ēnu dienai Saeimā! Pieteikties aicināts ikviens skolēns, kurš vēlas iepazīt parlamenta ikdienu un būt klāt valstij svarīgu lēmumu pieņemšanā.

Konkurss vidusskolēniem! Meklē filmas "Dvēseļu putenis" galveno varoni!

2017-01-16

Aktieru atlases aģentūra CASTING BRIDGE sadarbībā ar filmas “Dvēseļu putenis” veidotājiem “Kultfilma” aicina vidusskolas audzēkņus piedalīties unikālā vislatvijas kastinga akcijā, ar kuras palīdzību mēs vēlamies atrast galveno varoni filmai “Dvēseļu putenis” Artūru Vanagu, kā arī vairākus citus filmas personāžus, gan puišus, gan meitenes.


Apmācības jauniešiem pilsonisko prasmju attīstīšanai „TAVA BALSS”

2017-01-13

Foto


Apmācībās jauniešiem pilsonisko prasmju attīstīšanai „TAVA BALSS”
notiks no 2017. gada 27. līdz  29.janvārim viesu namā „Ezernieki”,  Līgatnes novadā.

Šajās apmācībās varēsi vairāk uzzināt par dažādiem veidiem, kā vari būt aktīvs pilsonis un līdzdarboties - gan darbojoties neformāli kopā ar citiem jauniešiem (skolā, vietējā kopienā), gan arī piedaloties demokrātiskajos procesos un vēlēšanās, kā arī izpratīsi, kādi ieguvumi no tā var būt Tev pašam un apkārtējiem. Apmācībās būs iespēja arī attīstīt kritisko domāšanu un analizēt pieejamo informāciju, kā arī varēsi uzzināt,  kā motivēt un aktīvāk iesaistīt citus jauniešus sevis pilnveidošanā un labākas sabiedrības veidošanā.

Pieteikšanās apmācībām līdz 18. janvārim, aizpildot pieteikumu šeit - http://ejuz.lv/tavabalss. Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2017. gada 20. janvārim.

Dalībnieki: jaunieši no visas Latvijas, vecumā no 17 līdz 25 gadiem. Apmācības paredzētas 22 dalībniekiem.


Aicinām jauniešus pieteikties mācībām Valsts robežsardzes koledžā

2017-01-03

Foto
Valsts robežsardze aicina jauniešus, kuri ir Latvijas pilsoņi ar vidējo izglītību vecumā no 18 līdz 30 gadiem, no 2017.gada 2.janvāra līdz 13.janvārim pieteikties mācībām Valsts robežsardzes koledžā profesionālās tālākizglītības programmā "Robežapsardze".

Nakts izaicinājums "Mafija"

2016-12-01

Foto
Nakts izaicinājums "Mafija" strauji tuvojas. 9. decembrī Rūjienā uzdarbosies jauniešu Mafija visas nakts garumā! 'Veido komandu 2 -3 dalībnieki un nāc piedalies! Pasākuma beigas 8.00 no rīta 9.decembrī. Pasākums plāns: no 18.00-21.00 orientēšanās pa pilsētu, pēc tam no 21.00-8.00 aktivitātes par Mafijas tēmu Rūjienas vidusskolas sporta zālē.
Padomājiet par siltu apģērbu.
Vecāku atļaujas obligātas.

Skolēnus aicina piedalīties Latvijas simtgadei veltītā vides konkursā

2016-11-04

Foto
Latvijas simtgadei veltītajā vides iniciatīvā „100 darbi Latvijai” ir izsludināts konkurss 1.-12.klašu skolēniem. Jaunā paaudze tiek aicināta sapost Latviju gaidāmajiem svētkiem 2018. gadā – paveikt darbus savas apkārtējās vides (skolas teritorijas, pilsētas, pagasta, ciema) izdaiļošanā un labiekārtošanā. Oriģinālāko un vērienīgāko vides darbu autori galvenajā balvā saņems Tallink Latvija jūras ceļojumu uz Stokholmu visai klasei.

Apmācības par Erasmus+ Jauniešu apmaiņas (K1) projektu sagatavošanu „Projektu darbnīca”

2016-10-31

Foto

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina pieteikties apmācībām par Erasmus+ jauniešu apmaiņas (K1) projektu sagatavošanu, kuras notiks no 2016.gada 18. līdz 20.novembrim viesu namā „Turbas”, Ikšķiles novadā.
Pieteikšanās elektroniski, aizpildot anketu līdz 2016. gada 12.novembrim:  http://ejuz.lv/projektudarbnica Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 14.novembrim.


Nacionālais forums „NEFORMĀLS un ATZĪTS”

2016-10-31

Foto

Nacionālais forums notiks 2016. gada 9.-10. novembrī viesnīcā SemaraH Hotel Lielupe Bulduru prospektā 64/68, Jūrmalā. Pieteikšanās aizpildot pieteikuma anketu elektroniski līdz 3.novembrim https://goo.gl/rWGVgm. Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 4. novembrim.


Sākusies pieteikšanās jauniešu izaugsmes forumam SOLIS 2016!

2016-10-12

Biedrība „Latvijas Jauno Zemnieku klubs” izsludina pieteikšanos dalībai jauniešu izaugsmes forumā SOLIS, kas šogad norisināsies jau piekto reizi. Šoreiz foruma mājvieta būs Iecavas novadā, viesu mājās „Iecupes”. Forums ilgs 3 dienas, no 28. līdz 30. oktobrim un kopumā tas pulcēs vairāk kā 50 jauniešus no visas Latvijas. Lasīt vairāk!

PROTI un DARI!

2016-09-27

Kas tas ir?
Tev ir iespēja piedalīties jauniešu prasmju un motivācijas attīstīšanas projektā, kura mērķis ir dot jauniešiem iespēju veiksmīgi izvēlēties savu izglītības ceļu, atrast savām vēlmēm piemērotu profesiju un darba vietu, kļūt sabiedriski aktīvākiem.

Kas notiks projektā?
Katram jaunietim (pēc pārrunām un viņu vajadzību un vēlmju izprašanas) tiks izveidota individuāla aktivitāšu programma, kas tiks balstīta katra viņa vajadzībās – zināšanās, prasmēs, darba pieredzē.
Piedāvāto pasākumu klāstā ir dažādas neformālās apmācības prasmju nostiprināšanai, vizītes uzņēmumos praktiskai profesiju iepazīšanai, individuālas tikšanās ar karjeras konsultantu, sarunas ar personīgo mentoru, simulāciju spēles, piemēram, darba intervijas simulācija, un vēl daudz kas cits noderīgs.
Tu iegūsi atbalstu un iespēju piedalīties tieši Tev pielāgotos pasākumos, kas palīdzēs Tev jau pavisam drīz veiksmīgi atrast darbu vai uzsākt mācības, vai kļūt par sabiedriski aktīvu jaunieti!

Vai es varu pieteikties?
Pieteikties var visi jaunieši vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot),
kuri nemācās nevienā izglītības iestādē un nestrādā oficiāli atalgotu darbu.

Kur es varu pieteikties?
Aizpildi šo anketu ( https://goo.gl/forms/M8EQWKhzjlB1pRf62) un mēs ar tevi sazināsimies!
Pieteikties un iegūt papildu informāciju vari arī Rūjienā jauniešu centrā, Skolas ielā 8a.


Piesakies vidusskolēnu Projektu vadības čempionātam 2016

2016-09-08

Foto
Ja tu esi vidusskolēns un tevi interesē projektu vadība, tad zini, šis čempionāts ir domāts tieši tev. Izvēlies spēcīgākos komandas biedrus, atrisini uzdevumu un kļūsti par šī gada uzvarētāju!

Jauniešus aicina piedalīties videokonkursā „Ziemeļu kaimiņi: esmu ziemeļnieks-baltietis!”

2016-09-05

Atzīmējot Baltijas Asamblejas (BA) un Ziemeļu Ministru padomes biroju Baltijas valstīs 25.gadskārtu, jaunieši vecumā līdz 19 gadiem aicināti piedalīties videokonkursā „Ziemeļu kaimiņi: esmu ziemeļnieks-baltietis!”, kurā darbu pieteikšanas termiņš pagarināts līdz 3.oktobrim.

Dabas izziņas pasākums „Piliens dabas”

2016-08-18

Foto
Pasākuma organizatori, biedrība „Jauniešu vētra”, ielūdz uz dabas izziņas pasākumu "Piliens dabas" Mazsalacā, 20. augustā plkst. 16:00. Valtenberģu muižas parkā, Parka ielā 31, pie pašas Salacas upes ikviens iepazīs dabas daudzveidības vērienu no pēcpusdienas cēliena līdz pat tumsai.

Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola uzņem audzēkņus

2016-08-17

Foto
Pasteidzies! Ir pagarināta uzņemšana ar iegūto vidējo vispārējo izglītību līdz 24. augustam šādās programmās:
Multimediju speciālists, mācību ilgums 2 gadi
Tērpu stila speciālists, mācību ilgums 1,5 gadi
Vizuālā tēla stilists, mācību ilgums 1,5 gadi
SPA speciālists, mācību ilgums 1,5 gadi
Vizāžists, mācību ilgums 1 gads
Frizieris, mācību ilgums 1 gads
Manikīra un pedikīra speciālists, mācību ilgums 1 gads
Vēl var pieteikties ar iegūtu arodizglītību Vispārējās vidējās izglītības izlīdzinošā programmā un iegūt vispārējo vidējo izglītību. Savukāŗt ar iegūtu pamatskolas izglītību vēl var pieteikties uz Foto dizaina speciālista (4,gadi), Vizāžista (3.gadi) un Friziera-stilista (4.gadi) programmām.

Jauniešu apmaiņā Portugālē

2016-08-11

Ir iespēja piedalīties jauniešu apmaiņā Portugālē no 19 - 27 septembrim, dalībnieka vecums 18 - 30 gadi. Ar projekta aktivitātēm iespējams iepazīties pielikumā. Dalībniekam ir jāpiesakās līdz 20. augustam, Ceļa izdevumi tiek segti 400 EUR apmērā no projekta, ēšana un dzīvošana tiek 100% apmaksāta no projekta, ja dalībnieks piedalās aktivitātēs. Lai uzzinātu vairāk zvaniet vai rakstiet (Daina Roze, 25450585, daina.roze@rujiena.lv)!

Dabas izziņas pasākums „Piliens dabas”

2016-08-08

Foto
Pasākuma organizatori, biedrība „Jauniešu vētra”, ielūdz uz dabas izziņas pasākumu "Piliens dabas" Mazsalacā, 20. augustā plkst. 16:00. Valtenberģu muižas parkā, Parka ielā 31, pie pašas Salacas upes ikviens iepazīs dabas daudzveidības vērienu no pēcpusdienas cēliena līdz pat tumsai.

Lai aizbraukušo latviešu diasporas bērniem atdzīvinātu saikni ar dzimteni, Burtniekos notiek īpaša vasaras nometne

2016-08-04

Foto
No 1. līdz 5.augustam, pateicoties valsts finansiālajam atbalstam, Burtnieku jauniešu centrā norisinās biedrības “Pāvulēni” rīkotā nometne Latvijas un diasporas bērniem “Raibās dienas Burtniekos”. Šīs nometnes mērķis ir rūpēsies par to, lai Latvijā un ārvalstīs dzīvojošie latviešu bērni veidotu jaunu draudzību ne tikai savā starpā, bet arī ar savu tēvzemi.

Vasaras nometne "Rūjas dadzis"

2016-07-19

Foto
No 15. līdz 19. augustam Jeru pamatskolā
Vecums 7 - 13 gadi
35 EUR dalības maksa Rūjienas iedzīvotājiem, pārējiem 121 EUR
Pieteikšanās līdz 31. jūlijam zvanot 25450585 vai rakstot daina.roze@rujiena.lv

Bruņotie spēki aicina jauniešus studēt Nacionālajā aizsardzības akadēmijā

2016-07-19

Foto

Nacionālie bruņotie spēki aicina jauniešus ar vidējo un augstāko izglītību izvēlēties militāro karjeru un bez maksas studēt Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā, lai apgūtu virsnieka profesiju.

Šogad bruņotie spēki profesionālajā dienestā pieņems 700 karavīrus, 120 no viņiem - studijām Nacionālās aizsardzības akadēmijā.

Kandidātu pieteikšanās studijām notiek līdz pat 31.jūlijam Rekrutēšanas un atlases centrā, Rīgā, Krustabaznīcas ielā 9, kā arī pieteikuma anketu aizpildot un nosūtot elektroniski.


„Lakstīgalas vārdnīca: kas ligzdo bērnu literatūrā?”: Starptautiskie bērnu literatūras lasījumi 2016

2016-07-16

Foto
Dzejnieka Jāņa Baltvilka dzimšanas dienā 24. jūlijā plkst. 11.00 Jaunā Rīgas teātra Kamerzālē zālē notiks ikgadējie bērnu literatūras lasījumi, kuros savus jaunākos darbus lasīs Latvijas un ārzemju autori. Šo bezmaksas literāro sarīkojumu, kas adresēts bērniem, vecākiem un visiem bērnu grāmatu draugiem, organizē Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome (IBBY Latvijas nodaļa).


Sākusies uzņemšana bezmaksas mācībām Jauniešu garantijas profesionālās izglītības programmās

2016-06-17

Foto
Jūnijā sākusies uzņemšana Jauniešu garantijas izglītības programmās, kurās gada vai pusotra gada laikā bez maksas var iegūt darba tirgū pieprasītu profesiju. Mācības rudenī aicina uzsākt 37 profesionālās izglītības iestādes visā Latvijā, piedāvājot apgūt turpat 100 dažādas profesijas.

Izsludina zīmējumu konkursu Latvijas bērnu namiem par godu Latvijas Zemessardzes 25.jubilejai

2016-06-16

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) rīko zīmējumu konkursu Latvijas bērnu namiem “Vēlējums manam aizstāvim - karavīram” par godu Latvijas Zemessardzes 25. jubilejai.


„ JZ MICROPHONES” izpildītāju - komponistu konkurss dod zaļo gaismu pieteikumiem!

2016-06-16

Svētdien, 12.jūnijā, sākusies pieteikšanās izpildītāju-komponistu konkursam “JZ MICROPHONES”. Pieteikšanās noslēgsies 20. augustā.
Rīkotāji aicina pieteikties visu mūzikas žanru pārstāvjus, kuri paši komponē mūziku, kuru izpilda.

Mazsalacā otro gadu norisināsies dabas izziņas pasākums „Piliens dabas”

2016-06-16

Foto
Šovasar, 20.augustā Mazsalacā, gleznainās Salacas upes krastā pie Valtenberģu muižas, notiks dabas izziņas pasākums „Piliens dabas”. Brīvdabas pasākuma vadmotīvus – ūdens vidi un smilšakmens atsegumus – varēs iepazīt darbnīcās un mākslinieciskos priekšnesumos no plkst.16:00 līdz pat pusnaktij.

Vidzemē jauniešu rosībai vajadzīga fiziski un morāli atvērta telpa

2016-06-13

Foto
Strukturētais dialogs ir jauniešu un lēmumu pieņēmēju (politiķu, jaunatnes darbinieku un citu speciālistu) kopīgi centieni veicināt jauniešu līdzdalību viņiem pašiem svarīgu jautājumu risināšanā gan vietējā, gan Latvijas un Eiropas līmenī. 8. jūnijā Smiltenē notika Vidzemes reģiona konference, kurā tika domāts, kā radīt atvērtāku un veselīgāku vidi ikvienam, distancējoties no kultūru vai sociālajām atšķirībām.

Kā pareizi rakstīt “Erasmus+” projektus? Noskaidro bezmaksas seminārā!

2016-06-08

“Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektiem un to atbalstam 2016. gadā pieejami 2 697 427.00 eiro. Eiropas Komisija plāno finansējumu šīs programmas projektiem krietni palielināt. Lai informētu par “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu iespējām, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina uz bezmaksas informatīvo semināru, kurš notiks 29. jūnijā no plkst. 13:00 līdz plkst. 16:00, ES Mājā (Aspazijas bulvārī 28, Rīgā).

Aicinām uz Strukturētā Dialoga Vidzemes reģionālo konferenci Smiltenē

2016-05-26

Foto
Lai veicinātu visu jauniešu iesaisti iekļaujošā Eiropā, aicinām Vidzemes reģiona jauniešus un pašvaldības lēmumu pieņēmējus piedalīties Strukturētā Dialoga Vidzemes reģionālajā konferencē. Pasākums notiks š.g. 8. jūnijā Smiltenē, Smiltenes Kultūras centrā no plkst.15.20 līdz 19.20.

Projekts „Jaunieši līderi – Latvijas nākotne”

2016-05-18

Foto
Rūjienā no 18. aprīļa līdz 30. septembrim tiks īstenots projekts „Jaunieši līderi – Latvijas nākotne”. Projekta mērķis ir izmantojot neformālo mācīšanās metodes apmācīt Rūjienas jauniešos līdera prasmes vadīt un organizēt bērnu un jauniešu grupas. Jaunieši, kas būs piedalījušies apmācībās no 13.-16. jūnijam, darbosies pilsētas svētku aktivitātēs jauniešiem un veidos līderu grupu bērnu vasaras nometnei „Rūjas dadzis”, kas norisināsies no 15.-19. augustam. Projekta noslēgumā tiks organizētas divas radošās darbnīcas kopā ar senioriem un bērnudārza bērniem. Rūjienas jaunieši vecumā no 14 līdz 20 gadiem ir aicināti pieteikties šīm apmācībām un aizraujoši pavadīt šo vasaru un iegūt reālu darba pieredzi bērnu vasaras nometņu organizēšanā. Vairāk par apmācībām interesēties zvanot 25450585 vai rakstot daina.roze@rujiena.lv! 2016. gadā Rūjienas Multifunkcionālais jauniešu iniciatīvu centrs Jaunatnes politikas valsts programmas 2016.gadam ietvaros īsteno aktivitāti «Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībās ar mērķi veidot un stiprināt jauniešu piederības apziņu».

Naked Music Agency ienes Latvijā un Eiropā jaunas mūzikas vēsmas!

2016-05-10

Foto
Ceturtdien, 19.maijā Rīgā, Muzikāli izklaidējošajā atpūtas klubā „9.VILNIS” notiks preses konference, kurā informēsim par biedrības „Naked Music Agency” organizētā izpildītāju - komponistu konkursa “ JZ Microphones” norisi.
Preses konferencē iepazīstināsim ar konkursu, kurš uzrunā tikai tos mūziķus, kuri paši komponē mūziku. Konkursu rīko “ Naked Music Agency” sadarbībā ar “ JZ Mics”.
Konkursa galvenais mērķis ir veicināt jaunas mūzikas radīšanu un dot iespēju ierakstīt, un izdot skaņu ierakstu, iespēju popularizēt savu daiļradi, sasniegt un paplašināt tās mērķauditoriju. Konkurss “ JZ Microphones” ir ļoti fleksibls- pieteikties var jebkura mūzikas žanra pārstāvji.