Rūjiena.lv

Nāc un piedalies !

2021-03-12

Aicinām ikvienu piedalīties projektā "Inside Out". Tas ir unikāls publiskās mākslas projekts, kura mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību kādai aktuālai problēmai/ notikumam. Šī ir sociāla kampaņa, kuras mērķis ir parādīt cik ļoti ikvienam ir nepieciešama māksla un kultūra, kā arī, cik ļoti Valmierai un jaunajam novadam nepieciešama telpa, kāda līdz šim mums nav bijusi, vieta, kur turpmāk realizēt laikmetīgās mākslas projektus.

Norise: No 15.-19. martam fotogrāfs un videogrāfs ar busiņu apbraukās topošo Valmieras novadu, iemūžinot cilvēku portretus, no dažādiem sociāliem slāņiem, dažādiem vecumiem, tautībām uc. Portretus plānots papīra formātā izlīmēt/izvietot uz katlu mājas Rīgas ielā 25 skursteņa.

Plašāka informācija par projekta norisi Valmierā: https://www.valmiera.lv/lv/jaunumi/kulturas_zinas/24710_valmiera_iesaistas_pasaules_lielakaja_cilveku_foto_projekta

Vairāk informācijas par pašu projektu un vizuālos piemērus no citām pasaules valstīm var atrast šeit:
https://www.insideoutproject.net/en/best-of

Rūjienā viesosimies 15.martā no plkst. 10:00-11:30 Rūjienas estrādes teritorijā.
Pieteikšanās uz norisi nav nepieciešama - ikvienu, kas ieradīsies uzņemsim fotogrāfijā!

Tāpat, foto uzņemšanas laikā noteikti aicināsim ievērot 2m distanci, lietot sejas maskas un nepulcēties. Uzņemšanas process nebūs ilgs.