Rūjiena.lv

Muzikāla izrāde "Čikāgas piecīši. Leģendu atgriešanās"

2019-09-19

Foto

24.novembrī pl.16.00

Rūjienas kultūras namā

Muzikāla izrāde "Čikāgas piecīši. Leģendu atgriešanās"

Režisors - Valdis Lūriņš . Lomās - Mārtiņš Egliens, Ieva Sutugova, Mārtiņš Brūveris, Inita Sondore vai Ginta Krievkalna, Rolands Beķeris, Marģers Eglinskis

Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un Rūjienas kultūras namā. Cena: Eur 10, 12, 15.

Bērniem biļetes nav nepieciešamas, ja netiek aizņemta atsevišķa sēdvieta.

“Čikāgas piecīši – Leģendu atgriešanās” ir muzikāla vīzija izrādē, kurā populāri aktieri un dziedātāji ar sirsnību un lielu pietāti rāda to kādi bija un kādi nebija“Čikāgas piecīši. Izrādes pamatā ir Alberta Legzdiņa atmiņu stāstījumi no grāmatas “Čikāgas piecīšu piedzīvojumi” un “Čikāgas piecīšu” populārākās dziesmas.

Gan skatītāji, gan profesionāļi ar sajūsmu uzņem izrādi. Parasti aplausi un stāvovācijas nerimstas vairākas minūtes, gan izrādes vidū, gan beigās. Emocijas, vienotības sajūta un aizkustinājuma asaras pārņem klausītājus, tiekoties ar sen atpakaļ dzirdētajām, iemīļotajām dziesmām jaunā skanējumā. Lorija Vuda neslēpj savu sajūsmu, jo aktieriem ir izdevies saglabāt Piecīšu sirsnību un pielikt klāt arī skaistu savu pienesumu ar dejām, tērpiem, režiju un skatuves noformējumu. Mārtiņš Egliens brīnišķīgi iejūtas Alberta Legzdiņa tēlā, radot Piecīšu gaisotni un jokus. Mārtiņš Brūveris, savukārt, tik spilgti atveido, dziedot un tēlojot Armandu Birkenu, ka skatītājus pārņem mulsums un daudzi domā, ka varbūt, ierakstā skan īstā Armanda Birkena balss.

Izrāde sniedz skatītājiem lielu emocionālu un muzikālu baudījumu, pateicoties ČIKĀGAS PIECĪŠU skaistajām dziesmām un aktieru, talantīgajam izpildījumam.