Rūjiena.lv

Bērnu diennakts nometne Ausmās

2019-02-06

Diennakts nometne "Zilie brīnumi" 09.03.19.-16.03.19. - aicinām bērnus līdz 12 gadiem UZ PAVASARA BRĪVLAIKA DIENNAKTS nometni laukos!

Izmēģināsim dažādus eksperimentus ar ūdeni, koku, papīru, ēdamām un neēdamām lietām. Iepazīsim dabu, dosimies ciemos uz Zirgu saimniecībām, ēdīsim veselīgi, izzināsim procesus dabā. Zināšanu pārbaudei dosimies ekskursijā uz ZINOO centru, piedalīsimies talantu un triku šovos! Dzīvosim 300 gadu vecā muižas ēkā, iesim ciemos pie mazā spociņa, kas dzīvo pagrabā, uzzināsim daudz interesantu stāstu un nostāstu par māju un tās iemītniekiem!

Sīkāk par nometnes maksām un programmām var zvanīt vai apmeklēt mājas lapu www.ausmas.com vai portālu www.nometnes.gov.lv vai informāciju https://www.facebook.com/viesunamsausmas/

Sīkāk : Ilze Leicāne 29234102 , ilze.leicane@gmail.com

Nometnes norises vieta: Ausmas, Ērģemes pagasts, Valkas novads, www.ausmas.com

Nometnes mērķis: Veicināt bērnu izpratni par dabas procesiem caur eksperimentu pieredzi ļaut radoši attīstīties un darboties, kā arī ar eksperimenta palīdzību attīstīt bērnu prasmi loģiski domāt un izteikt savus secinājumus.

Pie mums - viesu namā "Ausmas" jau 11. gadu pēc kārtas notiek nometne un esam priecīgi par katru jaunu bērnu, kas ciemojās pie mums, uzzina par dzīvi laukos, viesojās saimniecībās kur ir dažādi dzīvnieki un apgūst pašapkalpošanās iemaņas un pats galvenais - pavada laiku aktīvi un esam lielu dienas daļu ārā, spētam , uzzinām par lietām, kas notiek dabā. Tās ir zināšanas, ko viņi izmanto arī savā ikdienā.

Nometnes organizētājs: IK „Āres 99”, nometnes vadītājs: Ilze Leicāne, nometņu vadīšanas apliecības Nr.RR000128

Kontakttālrunis: 29234102, 26550790, ilze.leicane@gmail.com