Rūjiena.lv

Tikšanās ar personību. Raimonds Dombrovskis.

2018-11-26

Aicinām 7. decembrī no plkst.15:00-17:00 LIAA Valmieras biznesa inkubatorā uz diskusiju “Tikšanās ar personību. Raimonds Dombrovskis”.

Raimonds Dombrovskis ir latviešu sportists, dēkainis, aizrautīgs piedzīvojumu meklētājs un uzņēmējs, kurš 1988. gadā 90 dienās veica 4200 jūdzes (6759 km) garu ceļu, ar rollerslēpēm kājās šķērsojot Ziemeļamerikas kontinentu no Kanādas līdz Meksikai. Raimonds nebaidās sapņot un neatlaidīgi strādā, lai sasniegtu iecerēto, pat, ja līdzcilvēkiem tas šķiet neprātīgi. Pasākuma laikā visiem klātesošajiem būs iespēja dzirdēt uzņēmēja Raimonda Dombrovska viedokli par dažādiem, ar uzņēmējdarbību, un ne tikai, saistītiem jautājumiem. Pēc īsas iepazīstināšanas ar sevi Raimonds atbildēs uz diskusijas vadītāja jautājumiem, kas, iespējams, nav sarežģīti, bet palikuši nepajautāti intervijās presē un citos medijos.

Lūk, daži no diskusijas jautājumiem:

  • Par uzņēmēju piedzimst, vai uzņēmējdarbību iemācās (dzīves) skolā?
  • Kā neapstāties grūtībās un pārbaudījumos mērķa sasniegšanas procesā?
  • Lai gūtu sasniegumus sportā, ir jāievēro dzelžaina rutīna. Kas būtu jāievēro uzņēmējiem, lai sasniegtu savus mērķus?

Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, iepriekš reģistrējoties pasākumam līdz 6. decembrim LIAA mājaslapā – pasākumu sadaļā vai šeit. Dalība pasākumā ir bezmaksas.

Valmieras biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 21 pašvaldībā, tostarp Valmierā, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Apes, Alūksnes, Burtnieku, Strenču, Smiltenes, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Raunas, Beverīnas, Priekuļu, Kocēnu, Pārgaujas, Līgatnes, Cēsu, Vecpiebalgas un Amatas novadā.

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Seko LIAA Valmieras biznesa inkubatora aktivitātēm: www.facebook.com/LIAAValmiera