Rūjiena.lv

Rūjienas pilsētas svētki: NePareizie Dziesmusvētki - Humoristiski muzikāls lieluzvedums

2018-07-18

4.augustā pl.18.00 “NePareizie Dziesmusvētki”

Latvijas valsts simtgades, Dziesmusvētku un Saimes vēlēšanu gadā Latvijas teātru lieliskie humora meistari Mārtiņa Egliena vadībā ir ķērušies klāt visiem šiem unikālajiem notikumiem un radījuši izrādi “NePareizie Dziesmusvētki”. Šajā izrādē ar mīlestību un smaidu mums būs iespēja paskatīties uz to, kas mums ir dārgs, par ko mēs dusmojamies un kādi mēs paši esam.

Izrādē piedalīsies: Mārtiņš Egliens, Mārtiņš Brūveris, Marģers Eglinskis, Līga Zeļģe, Kristians Kareļins, Guntars Grasbergs vai Ģirts Kesteris un deju grupa Kārļa Boža vadībā.

Uzvedumā skatītāji varēs tikties ar iemīļotām grupām un dziedātājiem – “Menuetu”, Olgu Rajecku, Zigmaru Liepiņu, Mirdzu Zīveri, Imantu Vanzoviču, “Jumpravu”, Eoliku, Vari Vētru, Aiju Kukuli, “Zeļliem”, “Kantori 04”, “Līviem” u.c. aktieru atveidojumā un interpretācijā. Būs iespēja arī piedalīties improvizētā dziesmu aptaujā un noskaidrot populārākos.
Šos notikumus nevarēs vērot bez pazīstamu politiķu klātbūtnes, kuri ar aktieru atveidojumā, arī gribēs, iemantot potenciālo vēlētāju simpātijas un paši sacentīsies savā starpā konkursā – “Gudrs un vēl gudrāks”. Uzvedumā piedalīsies arī sabiedrībā pazīstamas personības, valsts amatperonas, “expersonas” un citu valstu līderi, kuri teiks apsveikuma runas un citādi cels pasākuma nozīmību ar savu klātbūtni.

Uzvedumam tiek veidots īpašs skatuves noformējums un pirotehniskie efekti.