Rūjiena.lv

Ticība saviem spēkiem iegūta - atkāpšanās nav!

2018-02-01

Piektdien 26.janvārī Daugavpilī risinājās pirmais Latvijas jaunatnes čempionāta posms volejbolā U-19 grupas jauniešiem.

Rūjienas U -19 grupas jaunieši pēc piecu stundu pārbrauciena tikās ar mājiniekiem. Kaut gan pirmais sets sākās cerīgi un līdz seta vidum spēle gāja punkts punktā ar mainīgām abu komandu sekmēm, tomēr seta galotnē mājinieki guva virsroku un uzvarēja arī visu spēli.

Otrajā spēlē Rūjienas novada U-19 grupas jaunieši tikās ar Sēlijas sporta skolas jauniešiem. Rūgtā pieredze no savstarpējās spēles jau ,,Kausa izcīņā'' mēnesi iepriekš, kad atdevām iniciatīvu pretiniekiem un zaudējām, bija ieviesusi korekcijas puišu apņēmībā uzvarēt. Spēle no tikai dažiem spilgtiem momentiem, kurus varēja redzēt mēnesi iepriekš, pārgāja mērķtiecīgā, saliedētā komandas cīņā par uzvaru. Varēja just komandas garu un galu galā spēle vainagojās ar uzvaru 3:0.

Jau svētdien jaunieši turpināja spēles Valmieras atklātajā čempionātā volejbolā. Bija patīkami vērot un vadīt jauniešu sadarbību laukumā, cēlāja Endija Vucina darbu ar uzbrucējiem, Edgara Rozes gremdserves. Raivja Ozoliņa pašaizliedzīgo cīņu aizsardzībā, atgriežot spēlē jau it kā zaudētu punktu bumbas. Markusa Mazura un Aivja Zaļzirņa saliedēto bloku, kurš apstādināja Skultes raženākā pirmā tempa spēlētāja uzbrukumus. Miks Rakeckis kā vienmēr parādīja nosvērtu, taktisku spēli uzbrukumā. Markuss Markins veiksmīgi maiņās aizvietoja spēlētājus un sekmīgi darbojās aizsardzībā. Ramatas komanda tika uzvarēta ar rezultātu 2:1, Skultes komandai tika atņemts viens sets un vēl vienā setā Rūjienai atspēlējoties no mīnus 8 punktiem, tikai galotnē Skultes komanda izrāva uzvaru setā 26:24.