Rūjiena.lv

Jau 69!!!

2018-01-09

Foto
Dažiem tik steidzīgais un svinīga satraukuma pērņemtais, citiem mierpilnas laimes piepildītais svētku laiks pagājis. Tā vien šķiet, ka būtu brīdis iepauzēt, sajust kaut nedaudz ikdienas rutīnas garšu. Taču Rūjienas vidusskola turpina iesākto macību gadu Jaunajā - 2018. - gadā un dienās, kad visi entuziastiski steidz pildīt Jaunā gada apņemšanās, mūsu kolektīvs nemainīgi ir gatavs Tradicionālajam Jaungada basketbola turnīram, kurš šajā reizē pulcēs vispārizglītojošo skolu basketbola komandas jau 69. reizi.

       Īstenam rūjienietim tā ir kā neatņemama Jaunā gada sākuma daļa - doties uz sporta halli, atbalstīt vietējās skolas kā zēnu, tā meiteņu basketbola komandas, vērot atklāšanas un apbalvošanas ceremonijas. Varētu rasties uztraukums - vai šogad tas viss izpaliek? Jāsaka, ka gada pirmā puse īpaši aktīvi iesākusies jaunajiem basketbolistiem, tāpēc, cenšoties saskaņot datumus, lai saspringtajos spēļu grafikos iekļautu Tradicionālo basketbola turnīru, atbalstītājiem ar prieku varam teikt, ka viss notiek un 19., 20. janvārī skolā pulcēsies tuvu un tālu skolu basketbolisti, lai cīnītos par turnīra ceļojošo kausu. 

       Gaidīsim turnīra atbalstītājus un sponsorus (Rūjienas novada pašvaldība, SIA Rūjienas saldējums, SIA Liepkalni, SIA Tīrumkalni – 1, SIA Vinetas Zviedres zobārstniecība, SIA Aiva +, SIA Rostes, SIA Helda, SIA Zaltes, SIA Artavs, Tomam Kukainim) jau 19. janvārī no plkt. 10:00 un 20. janvārī no plkst. 9:00 uz basketbla spēlēm, taču piektdien - 19. janvārī plkst. 12:00 - aicinām piedalīties atklāšanas ceremonijā Rūjienas sporta hallē. Uz tikšanos!