Rūjiena.lv

"Rūjienas novada goda pilsonis" un "Gada cilvēks" nosaukumu piešķiršana

2017-10-19

Aicinām iedzīvotājus aktīvi piedalīties nosaukumu ,,Rūjienas novada goda pilsonis" un nosaukuma ,,Gada cilvēks" piešķiršanā.

Aizpildīt ANKETU.

Aizpildīt anketu un nobalsot jūs variet arī Rūjienas kultūras namā, Rūjienas pilsētas bibliotēkā, Rūjienas domē Raiņa ielā 3 un visās pagastu pārvaldēs - Ipiķos, Vilpulkā, Lodē un Jeros.


Vērtēšanas kritēriji:  

  • 1. Nosaukumu ”Rūjienas novada goda pilsonis” piešķir par nopelniem Rūjienas novada labā, kuri var izpausties valsts, pašvaldību, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, sporta un saimnieciskajā darbā.
  • 2. Par nopelnu uzskatāma ilgstoša, pašapzinīga un panākumiem bagāta darbība, kā arī kādi konkrēti darbi Rūjienas novada labā, tās vārda popularizēšana pasaulē.  
  • 3. Nosaukumu ”Rūjienas novada goda pilsonis” piešķir novadā, gan ārpus Rūjienas novada, gan citās valstīs dzīvojošajiem pilsoņiem.

 Vērtēšanas kritēriji:   

  • 1. Nosaukumu ”Gada cilvēks” piešķir par tekošā gada aktivitātēm Rūjienas novada labā, kuras var izpausties sabiedriskajā, kultūras, izglītības, sporta, saimnieciskajā darbā, labdarībā un uzņēmējdarbībā.
  • 2. Nosaukumu ”Gada cilvēks” piešķir Rūjienas novadā gan ārpus Rūjienas, gan citās valstīs dzīvojošajiem pilsoņiem.

Iepriekšējo gadu titulu saņēmēju saraksts