Rūjiena.lv

Jauniešu ideju laboratorija aicina jauniešus komandā

2017-09-06

Foto
Septembrim iesākoties, Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (VNF JIL) sāk savu jauno sezonu un aicina pievienoties aktīvo jauniešu pulciņam jaunus biedrus, kas papildinātu VNF JIL komandu ar svaigām idejām un ražīgiem darbiem. Lai iepazītu un uzzinātu, kā vari iesaistīties, pirmdien, 11. septembrī, pulksten 18:00 notiks VNF JIL informatīvais pasākums jeb Cepļa ballīte.

 

Jauniešu ideju laboratorijas informatīvais pasākums, kā ierasts, notiks jauniešu mājā “Ceplis” (Garā iela 10), tā ietvaros laboratorijas esošie dalībnieki atraktīvā veidā pastāstīs, kas tad JIL tāds īsti ir, ko ikdienā tas dara un kā ikviens no mums, jauniešiem, var pilnveidot gan sevi, gan vidi ap mums.

 

Īsumā sakot, Jauniešu ideju laboratorija ir aktīvi jaunieši, kas, organizējot dažādas finanšu piesaistes aktivitātes, rod nepieciešamos resursus citu jauniešu ideju realizēšanai projektu konkursā “Jaunieši dod iespēju jauniešiem”. Esošie laboratorijas dalībnieki ir atzinuši, ka JIL attīsta tādas prasmes, ko skolā nemāca, kā arī rada lielāku izpratni par aktivitāšu un pasākumu aizkulisēm, organizāciju darbību, finanšu piesaisti un, protams, visā visumā nodrošina vērtīgu sava brīvā laika pavadīšanu. Mēs, jaunieši, to dēvējam par mūsdienīgu labdarību ar biznesa piesitienu!

 

Pat, ja, Tavuprāt, neesi tas runātīgākais un uzskati, ka talantu Tev nav, un nekas tā īsti nepadodas, atnāc 11. septembrī pulksten 18:00 uz jauniešu māju “Ceplis”, un mēs Tev pierādīsim pretējo!

 

Vairāk info – facebook.com/vnfjil