Rūjiena.lv

Noslēgusies pludmales volejbola sezona Viesturkvartālā

2017-08-28

Foto
Lai gan laika prognozes vēsta, ka karstās vasaras dienas vēl gaidāmas, pludmales volejbola sezona Viesturkvartālā noslēgusies un jau ir nākamās vasaras sezonas gaidās. Rūjieniešiem un mūsu kaimiņiem volejbols patīk, to apliecina dalībnieki visos 4 šajā vasarā notikušajos pludmales volejbola Viesturkvartālā turnīra posmos. Prieks par atsaucību, entuziasmu un sportot gribēšanu!

 

Ieskats visu posmu rezultātos un fināla kopvērtējumā:

 

VĪRU GRUPA:

1. posms

1. vieta Rūjas stars (Jānis Aģis, Edgars Roze),
2. vieta Salčuks (Agnis Brauns, Artis Penka),
3. vieta Fāteri (Elvijs Švēde, Roberts Virsis).

2. posms

1. vieta Rūjas stars (Jānis Aģis, Edgars Roze),
2. vieta Fāteri (Elvijs Švēde,Jānis Melngailis),
3. vieta Ipiķi (Rodžers Apsīts, Māris Veinbergs).

3. posms

1. vieta Spļāviens no slēpņa (Toms Jānis Eglītis, Āris Pickainis),
2. vieta Rūjas stars (Jānis Aģis, Edgars Roze),
3. vieta Kazas kāja (Mārtiņš Vītols, Artūrs Straumīte).

4. posms

1. vieta Rūjas stars (Edgars Roze, Markuss Mazurs),
2. vieta Growe (Raivis Ozoliņš, Miks Rakeckis),
3. vieta Saldētāji (Aivis Sīmanis, Artūrs Feodorovs).

FINĀLS

1. vieta Rūjas stars (115 punkti),
2. vieta Fāteri (73 punkti),
3. vieta Salčuks (42 punkti).

MIX GRUPA:

1. posms

1. vieta Kaimiņi (Gundars Putniņš, Inga Konrāde, Dainārs Konrāds),
2. vieta Komanda (Ilze Jansone, Dagnis Jansons, Harijs Spalva),
3. vieta KKV (Beāte Virse, Renāte Kalniņa, Madars Kalniņš).

2. posms 

1. vieta Kaimiņi (Gundars Putniņš, Inga Konrāde, Dainārs Konrāds),
2. vieta Komanda (Ilze Jansone, Dagnis Jansons, Harijs Spalva),
3. vieta Rūjiena (Linda Kalve, Agnis Brauns, Kārlis Pūce).

3. posms

1. vieta Kaimiņi (Gundars Putniņš, Inga Konrāde, Dainārs Konrāds),
2. vieta Dardedze (Kristīne Vergina, Arta Logina, Agnis Brauns),
3. vieta KKV (Beāte Virse, Renāte Kalniņa, Madars Kalniņš).

4. posms

1. vieta Komanda (Evija Spalva, Harijs Spalva, Kaspars Kļaviņš),
2. vieta Dardedze (Arta Logina, Agnis Brauns, Niks Doināts),
3. vieta KKV (Beāte Virse, Renāte Kalniņa, Madars Kalniņš).

FINĀLS

1. vieta Kaimiņi (107 punkti),
2. vieta Komanda (94 punkti),
3. vieta Dardedze (84 punkti).