Rūjiena.lv

“Tele2” Rūjienas novadā uzstāda jaunu bāzes staciju

2017-06-27

Foto
Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” Rūjienas novada Ipiķos ir uzbūvējis jaunu bāzes staciju ātra mobilā interneta nodrošināšanai.

 

“Rūjienas un tās novada iedzīvotājiem jau ir pieejams mūsu 4G tīkls, un redzam, ka klienti to atzinīgi novērtē, jo turpina palielināties gan mobilā interneta klientu skaits, gan patēriņš. Mobilais internets ir visstraujāk augošais mobilo sakaru pakalpojums, un tā piedāvātie ātrumi jau šobrīd daudzviet pārspēj pieejamā DSL jeb vadu interneta iespējas. Priecājos, ka esam palielinājuši tīkla jaudu Rūjienas novadā, lai mūsu esošajiem un topošajiem klientiem nodrošinātu vēl labāku mobilā interneta pieredzi,” stāsta Līga Krūmiņa, “Tele2” tehniskā direktore.

 

“Tele2” ātro 4G internetu var lietot telefonā, planšetdatorā, piezīmjdatorā vai galda datorā. Lai pilnvērtīgi baudītu 4G interneta priekšrocības, aicinām pārliecināties, vai telefons, planšetdators, modems vai rūteris, kā arī SIM karte atbalsta 4G, “Tele2” mājas lapā: www.tele2.lv/4G. Ikviens “Tele2” un “Zelta Zivtiņas” klients “Tele2” Centrā bez maksas var apmainīt savu SIM karti pret 4G SIM karti.

 

“Tele2” ir Baltijā modernākais sakaru tīkls, kas piedāvā jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus un izcilu skaņas kvalitāti sarunas laikā, kas atzinīgi novērtēti jaunākajā SPRK Elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes pārskatā*. “Tele2” kā mobilo sakaru operators rūpējas par drošu interneta izmaksu kontroli, interneta patēriņa atspoguļojumu reālā laikā (https://dati.tele2.lv) un papildu iegādātā, bet neiztērētā interneta apjoma pārnešanu uz nākamo mēnesi.

 

Par “Tele2”

“Tele2” ir mobilo sakaru līderis Latvijā un uzņēmuma klienti ir gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju. Uzbūvējot Baltijā modernāko sakaru tīklu, “Tele2” nodrošina Latvijā 4G tīkla pārklājumu, kas ir pieejams 99% iedzīvotāju. Kopš “Tele2” dibināšanas kapitālieguldījumi sakaru tīkla infrastruktūrā un klientu servisā pārsnieguši 260 miljonus eiro.

“Tele2” ir daļa no “Tele2 AB” grupas, kas ir viens no straujāk augušajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Eiropā. “Tele2 AB” grupai ir 17 miljoni klientu deviņās valstīs. “Tele2” ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas darbojas vienoti visās Baltijas valstīs.

 

* https://www.sprk.gov.lv/uploads/doc/KVALITATESPARSKATS2016.pdf