Rūjiena.lv

Aicinājums līdzdarboties!

2017-05-10

Rūjienas novada iedzīvotāji, uzņēmēji, sociāli aktīvās grupas, biedrības, skolēni, ģimenes un draugu kopas tiek aicināti aktīvi piedalīties un līdzdarboties šī gada lielākajos kultūras pasākumos.

 

27.maijā Rūjienā notiks Rūjienas saldējuma svētki. Plašāku svētku programmas izklāstu jūs variet apskatīt mājas lapas kultūras sadaļā vai sociālajos tīklos. Bet pirms pasākuma ikvienam ir iespēja piedalīties konkursā “Mans sapņu saldējums” ar savu stāstu, pasaku, dzejoli, zīmējumu vai saldējuma recepti. Gaidīsim  tieši tavu darbiņu līdz 25.maijam pa e-pastu info@rujienassaldejums.lv  Savu darbiņu vari arī atnest personīgi uz saldējuma fabriku Rūjienā, Upes ielā 5, norādot  savu vārdu un uzvārdu. Papildus Informācija pa tālr.29403494. Visiem konkursa dalībniekiem garšīgas balvas!!!

SVĒTKU PROGRAMMA

 

No 3.augusta līdz 6.augustam Rūjienā norisināsies pilsētas svētki. Šī gada svētku simbols ir LOGS un devīze ,,Ieraugi Rūjienu”.

* Ikviens ir aicināts padomāt par kādu savas mājas loga īpašāku noformēšanu. Iestāžu vadītāji, veikalu īpašnieki ir aicināti speciāli svētkiem noformēt savus  logus un skatlogus.

* Esam izgatavojuši dažāda formāta papīra sagataves ( skat.Lejupielādēt logu), uz kurām ir uzzīmēts logs, jums tikai ir jāiezīmē tas, ko jūs redziet raugoties ārā pa logu vai tieši otrādi – iekšā pa logu. Visi uzzīmētie darbiņi tiks izstādīti pilsētas svētku laikā pilsētā. Svētku laikā arī dažādās norišu vietās varēsiet zīmēt savus logus.

Pilsētā, jau pirms svētkiem, tiks uzstādīti vides objekti LOGI.

Svētku gājiens notiks piektdien, 4.augustā plkst.18.00. Informācija par svētku gājienu un pieteikšanās pa tālr.29464888.

LEJUPIELĀDĒT LOGU

LEJUPIELĀDĒT SVĒTKU LOGO

 

29.septembrī no plkst.15.00 Rūjienas novada Tautskolas pagalmā notiks pasākums ,,Ķirbis ienāk pagalmā”. Pasākumā varēsiet izbaudīt dažādas aktivitātes – skaistāko ķirbju izstādi, ķirbju ēdienu meistarklases, ķirbju boulingu, ķirbju pacelšanas sacensības, ķirbju izsoli, ķirbja un viņa draugu tusiņu tirgus placī u.c.  Lai piedalīties pasākumā būtu interesantāk – jāiesēj un jāizaudzē savs ķirbis. Sēkliņas variet saņemt Rūjienas kultūras namā Upes ielā 9 un Rūjienas tūrisma centrā Upes ielā 7. Ķirbji tiks sēti arī pilsētā publiski pieejamās vietās, lai visu vasaru ikviens iedzīvotājs un pilsētas viesis varētu vērot to augšanas procesu. Vairāk informācija pa tālr.29464888.

BUKLETS

Guna Ķibere
Rūjienas novada kultūras un 
tūrisma centra vadītāja