Rūjiena.lv

Rūjienas kauss 2017

2017-05-10

Foto
Foto
No 29. – 30. aprīlim Rūjienas sporta hallē bija vērojamas spraigas basketbola spēles. Sporta klubs Rūjiena sadarbībā ar Rūjienas novada sporta skolu rīkoja starptautisku basketbola turnīru Rūjienas Kauss 2017. Turnīrā piedalījās 8 komandas: Rūjienas NSS, BC Tartu, Tartu Palliklubi, Mārupes SC, BS Rīga/Basketbola klase, DSN Rīga, BS Liepāja, BK Ķekava. Turnīrā piedalījās zēni, kas dzimuši pēc 2008. g. Zēnu pieredze basketbolā pārsvarā 1-2 gadi, vairumam zēnu šis bija pirmais turnīrs.

 

Turnīra pirmajā dienā komandas aizvadīja apakšgrupu spēles, noskaidrojot 4 komandas, kas otrajā dienā piedalīsies cīņās par kausiem un medaļām, atlikušajām 4 komandām jāsacenšas svētdienas spēlēs par 5.-8.vietu. Pirmajā dienā labas spēles mājiniekiem, kuriem izcīnīta 1. vieta apakšgrupā, vēlāk uzvarēti arī DSN Rīga basketbolisti pusfinālā, bet spēlē par 1. vietu nācās piekāpties BS Rīga/Basketbola klase komandai. 3. vietā DSN Rīga basktbolisti, kuri bez medaļām atstāja ciemiņus no BC Tartu, 5.vieta BK Ķekava, 6. Tartu Palliklubi, 7.vieta Mārupes SC, 8. vieta Liepājas BS.

Turnīru apmeklēja teju 80 bērnu, kuri apmetās Rūjienas vidusskolas klašu telpās, ieturēja ēdienreizes skolas ēdnīcā, ciemiņi no Rūjienas aizbrauca labām atsauksmēm par aizvadītajām divām dienām Rūjienā. Par to liels paldies  Rūjienas vidusskolas vadībai un SIA Artavs ēdnīcas kolektīvam. Paldies sporta skolai par sarūpētajiem apbalvojumiem, pašvaldībai par dāvanām treneriem! Turnīra organizatori saka lielu paldies BK Valmiera/Ordo personīgi Mārtiņam Bērziņam par sarūpētajām balvām ar klubu simboliku metienu konkursam (konkursā uzvarēja Henrijs Lūsītis no Rūjienas NSS), veikalam Sporta Bode, personīgi Jānim Dubrovskim par sāgādātajām balvām. Īpašu lielu paldies organizatori vēlas teikt Dāvim Bertānam, rūjienietim, kas līdzās Kristapam Porziņģim pārstāv Latviju NBA. Dāvis komandu labākajiem spēlētājiem bija atsūtījis San Antonio Spurs kluba dāvanas ar savu autogrāfu! Dāvim sezona vēl nav beigusies, sūtīsim labas domas, lai izdodas labi rezultāti NBA izslēgšanas spēles. Paldies arī visiem iesaistītajiem tiesnešiem un halles admministratorei Taigai Lapsiņai!

Rūjiena par sevi radīja viesmīlīgu tēlu, treneri, vecāki teica atzinīgus vārdus! Uz Rūjienu komandas brauks atkal, tik jāgaida jauna sezona, bet vasarā trenēsimies un tiksimies strītbola sacensībās!