Rūjiena.lv

Pavasaris vientuļo sirmgalvju sirdīs

2017-05-02

Foto
Starp Lieldienām un valsts svētkiem pie Valmieras un apkārtējo novadu senioriem atkal aizceļojušas 350 dāvanu paciņas, kuras ar labu vārdu nogādāja novadu sociālie darbinieki un brīvprātīgie. Pateicoties Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstam, ne vien apciemojums un neliela dāvaniņa var sasildīt sirdi, bet arī teātra izrāde Rūjienā, uz kuru maijā Valmieras novada fonds aicinās apkaimes seniorus.

Jau ierasts, ka pavasarī mūspusē uzstājas Limbažu Ausekļa teātris. Šogad seniori būs aicināti uz Rūjienas kultūras namu, kur 16. maijā plkst. 11:00 limbažnieki spēlēs izrādi “Čārlija krustmāte”. Uz izrādi ir aicināts ikviens seniors, no tuvākas un tālākas apkaimes. Pasākumā ieeja ir bez maksas.

Īpašu paldies sakām Borisa un Ināras Teterevu fondam, kuri palīdz sagādāt prieku vientuļajiem senioriem, atbalstot svētku paciņu sagādi, pasākumu rīkošanu un teātra izrādes visā Latvijā. Paldies sakām arī brīvprātīgajiem Osvaldam un Guntrai, kuri saiņoja paciņas, un sociālo dienestu darbiniekiem, kuri apciemoja un nogādāja paciņas senioru rokās.

Lai svētki katrās mājās turpinātos un sagaidīsim pavasari kopīgi ar laba vēlējumiem viens otram un biežāku apciemošanu!