Rūjiena.lv

ZAAO autoparks atzīts par vienu no drošākajiem uzņēmumu autoparkiem

2017-04-06

Foto
5.aprīlī Rīgas Motormuzejā notika seminārs “Drošs uzņēmuma autoparks: vide, tehnoloģijas un pieredze” un BALTA gada balvas “Drošākais uzņēmuma autoparks 2016” noslēguma pasākums, kura laikā tika apbalvoti konkursa laureāti – zelta, sudraba un bronzas kategoriju ieguvēji. Dalībnieki tika vērtēti četrās kategorijās – pasažieru pārvadātāji, vietējie kravu pārvadātāji un speciāla pielietojuma autoparki, starptautiskie kravu pārvadāji un zemāka riska autoparki.


SIA “ZAAO” (ZAAO) konkursā piedalījās pirmo gadu. Konkursa komisija atzinīgi novērtēja uzņēmuma ieguldījumus autoparka uzturēšanā un drošas darba vides nodrošināšanā, piešķirot ZAAO Sudraba kategoriju vietējo (Baltijas) kravu pārvadātāju un speciālā pielietojuma autoparku kategorijā.

BALTA gada balva „Drošākais uzņēmuma autoparks” norisinājās jau piekto gadu. To organizē Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA, LR Satiksmes ministrija, SIA Volvo Trucks, SIA “Circle K Latvia” un SEB Līzings Kā partneri konkursu atbalsta Ceļu satiksmes drošības direkcija, Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija, autopārvadātāju asociācija „Latvijas auto”, SIA “Agritech”. 

Gada balvas mērķis ir noskaidrot Latvijas uzņēmumus, kuros vissekmīgāk tiek veikta autoparka pārvaldīšana. Tas nozīmē ne tikai dalību konkursā un cīņu par labākā titulu, bet arī iespēju konkursantiem uzzināt praktiskus padomus, kā savā uzņēmumā izvērtēt un uzlabot autoparka pārvaldīšanu saistībā ar riskiem, darba un tehnisko drošību un citām detaļām, kas sniedz ieguldījumu arī kopējā satiksmes drošības uzlabošanā Latvijā.