Rūjiena.lv

Jaunumi


Māra Martinsona romantiskā komēdija "JAUNGADA TAKSOMETRS"

2018-12-10

Foto

27.decembrī pl.16.00 un 18.00

Rūjienas kultūras nama 2.stāva kino zālē

aicinām uz jaunu ,romantisku kino komēdiju "Jaungada taksometrs"

Ieeja Eur 3. Vietu skaits ierobežots! Biļešu rezervācija pa tālr. mob.29430703, 64263556


Ziemassvētku eglīte Rūjienas un novada senioriem

2018-12-10

Foto

22.decembrī pl.13.00

Rūjienas kultūras namā

Ziemassvētku egle Rūjienas un novada senioriem

kopā ar bērnu popgrupu “Dimantiņi”, deju kopu “Dzīga”, vokālo ansambli “Ievas”. Muzikāli kustinās Artis Šimpermanis/ no grupas “Rumbas kvartets”/ un Māris Blāze / “Jūrkant”/. Līdzi ņemt groziņus un labu garastāvokli!Ziemassvētku koncerts “Cantus Angelicus”

2018-12-10


23. decembrī, plkst. 14.00 Oleru muižā, romantisma un Fin de siécle perioda vācu, franču, čehu, itāļu vokālā kamermūzika un Ziemassvētku dziesmas, kurā kopā muzicēs soprāns Anta Jankovska un NYX Trio ( Anete Toča - flauta, Tatjana Ostrovska - vijole un Ieva Sarja - klavieres)

Programmā: romantisma ģēniju Šūberta, Lista, Vāgnera, Dvoržāka un impresionisma pārstāvja Debisī agrīnie vokālie darbi, pārmaiņus ar 20 gs. Lielo romantiķu pēcteču instrumentālo mūziku.

Ieeja koncertā par ziedojumiem.

Pasākumu atbalsta Rūjienas novada pašvaldība un biedrība „Oleru muiža“.

Lūdzam pieteikt savu apmeklējumu līdz 21. decembrim, e-pasts olerumuiza@gmail.com

Aicinājums meža īpašniekiem izteikt savu viedokli par saimniekošanu īpaši aizsargājamās dabas teritorijās.

2018-12-05

Latvijas Meža īpašnieku biedrība (LMIB) ar Latvijas Vides aizsardzības fonda (LVAF) finansiālu atbalstu realizē projektu "Meža īpašnieku izglītošana un iesaiste lēmumu pieņemšanā par meža apsaimniekošanu aizsargājamās dabas teritorijās". Viens no tā uzdevumiem ir noskaidrot meža īpašnieku viedokli par aizsargājamo teritoriju izveides procesu, to apsaimniekošanas nosacījumiem un kompensāciju sistēmu par meža apsaimniekošanas ierobežojumiem. Meža īpašnieki tiek aicināti izteikt savu viedokli, aizpildot aptaujas anketu www.visidati.lv/aptauja/1394128456/ līdz 18.12.”.

Aicinām Vidzemes organizācijas uz forumu “Svinam NVO”

2018-12-04

8.decembrī Valmierā notiks Vidzemes NVO forums un brīvprātīgo godināšana.
Aicinām organizācijas piedalīties.
Iepriekš šāda mēroga pasākums notika pirms 2 gadiem Alūksnē.


Ziemas saulgriežu tradīciju vakarā Valmiermuižā priecēs „Māsas Dimantas”

2018-12-04

Kad visdziļākajai tumsai seko jauns gaismas pieaugšanas laiks, svinam ziemas saulgriežus. Lai apgūtu, kā svētki svinami, Valmiermuižas saime kopā ar folkmūzikas grupu „Māsas Dimantas” 22. decembrī plkst. 18.00 aicina uz ziemas saulgriežu tradīciju vakaru Valmiermuižas alus virtuvē, Valmiermuižā.


Konkursa „Sakoptākais mežs” finālistu lokā meža īpašnieki no Alsungas, Naukšēnu un Alūksnes novada

2018-12-04

Latvijas Meža īpašnieku biedrības (LMĪB) konkursa „Sakoptākais mežs” žūrija ir izvērtējusi visus konkursam pieteiktos īpašumus un izvirzījusi trīs finālistus. Šie finālisti ir saimniecības „Dīķenieki” īpašnieks Grigorijs Rozentāls no Alsungas novada, saimniecības „Skudras” īpašnieks Madars Kalniņš no Naukšēnu novada un saimniecības „Skudrukalni” īpašnieks Artis Taurmanis no Alūksnes novada.

Konkursa pirmās vietas un balvas „Par ilgtspējīgu saimniekošanu” ieguvējs tiks nosaukts meža nozares gada balvas „Zelta čiekurs” apbalvošanas ceremonijas laikā š.g. 14. decembrī kultūras centrā „Siguldas devons” Pils ielā 10, Siguldā.

Plašāka informācija: atvērt jaunā logā
Valmierā izveidota iepirkšanās un labdarības karte KOPĀ

2018-12-02

No 27. novembra Valmierā sāk darboties KOPĀ karte, kas iedzīvotajiem dos iespēju ietaupīt, vienlaikus palīdzot īstenot labas ieceres Valmierā un apkaimē.


Attēli: 1 2 3 4 5

Plašāka informācija: atvērt jaunā logā

Par atbalsta pieprasījumu

2018-11-28

Aicinājums visām biedrībām, nodibinājumiem un reliģiskām organizācijām, kas reģistrētas Rūjienas novada teritorijā, iesniegt finanšu pieprasījumus darbības atbalstam vadoties pēc NOTEIKUMIEM ,,Par kārtību, kādā Rūjienas novada pašvaldība atbalsta nevalstiskās organizācijas".

Finanšu pieprasījums jāiesniedz līdz 6.decembrim Rūjienas novada pašvaldībā klientu apkalpošanas centrā: adrese- Raiņa iela 3, Rūjiena, Rūjienas novads LV-4240

NOTEIKUMI (PDF formātā): atvērt jaunā logā

NOTEIKUMI (Word formātā): atvērt jaunā logā


Iespēja izglītoties par veselības profilaksi bez maksas

2018-11-28

Veselības centrs Vivendi realizē projektu pēc Slimību profilakses un kontroles centra pasūtījuma, kura ietvaros varam piedāvāt uzņēmuma darbiniekiem bezmaksas semināru par veselības veicināšanu un profilaksi.
Semināra ilgums ir 1,5 (pusotra) stunda.


Tikšanās ar personību. Raimonds Dombrovskis.

2018-11-26

Aicinām 7. decembrī no plkst.15:00-17:00 LIAA Valmieras biznesa inkubatorā uz diskusiju “Tikšanās ar personību. Raimonds Dombrovskis”.


NVA aicina darba devējus līdz šī gada 5.decembrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

2018-11-26

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.


Populārākie veidi mantas atstāšanai nākamajām paaudzēm

2018-11-21

59% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka testaments ir labākais formāts mantojuma jautājumu sakārtošanai – tā atklāj Swedbank Finanšu institūta veiktās aptaujas rezultāti. Savukārt 41% iedzīvotāju vērtējumā par tādu uzskatāma savlaicīga īpašumu “pārrakstīšana” izvēlētajai personai.Roze Stiebra aicina Valsts svētkus svinēt ar Simtgades filmu "Saule brauca debesīs"

2018-11-17

Svinot Latvijas valsts pastāvēšanas simto gadadienu, leģendārā animācijas klasiķe Roze Stiebra 18. novembrī plkst. 14:15 aicina Latvijas ģimenes apmeklēt īpašu jaunās animācijas filmas “Saule brauca debesīs” seansu Latvijas vecākajā kinoteātrī “Splendid Palace”. Filma tapusi kā Rozes Stiebras veltījums Latvijai simtgadē un nupat piedzīvojusi pirmizrādi.


Attēli: 1 2 3 4 5
Foto: Agnese Zeltiņa

Plašāka informācija: atvērt jaunā logā

#TEIRDARBS : Pievienojies lielākajam Vidzemes kolektīvam

2018-11-13

Gaidīsim Tevi 22.novembrī plkst. 16:00 Rūjienas novada Tautskolā (Skolas ielā 8a, Rūjienā)


Latvijas valsts simtgades notikumu izlase Vidzemē

2018-11-13

Jau šonedēļ būs klāt ilgi gaidītais 18. novembris, kad ar plašu programmu visā Latvijā un pasaulē svinēsim Latvijas valsts dibināšanas 100. gadadienu. Daudzveidīgs pasākumu klāsts tiek piedāvāts gan Rīgā, gan Latvijas reģionos, bet pasaulē Latvijas vārdu godinās starptautiskā diplomātiskā programma. Svētku dienās gaidāmi vairāk nekā 900 daudzveidīgi notikumi, no kuriem lielākā daļa būs apmeklējami bez maksas. Veidojot pasākumu programmas, rūpīgi domāts, lai ikvienam cilvēkam būtu aktīvas līdzdalības iespējas un lai valsts dzimšanas diena ir personīgi īpašs notikums ikvienam. Ierosmei – ieteikumi, kas palīdzēs orientēties plašajā 18. novembra piedāvājumā Vidzemē.
Radi Ziemassvētku brīnumu un prieku!

2018-11-09


Bilde no NSUS biedrības arhīva.

Ziemassvētku laiks vairs nav aiz kalniem un jau drīz sāks gaisā virmot piparkūku smarža, cilvēkos iemājos brīnuma un svētku sajūta. Šāda sajūta ir nepieciešama ikvienam no mums, neatkarīgi no tā vai mēs dzīvojam mīlošā ģimenē vai par savām mājām saucam sociālās aprūpes centru.Līdz 15.novembrim veicams kārtējais nodokļa maksājums

2018-11-08

Atgādinām, ka līdz 2018. gada 15.novembrim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums. Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31. martā, 15. maijā, 15. augustā un 15. novembrī - vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā - avansa veidā (ja termiņš ir brīvdiena, tas tiek pārcelts uz tuvāko darba dienu).


Restorānu diena 17.novembrī Oleru muižā

2018-11-07

Mīļie Oleru muižas pasākumu atbalstītāji!

Latvijas 100. dzimšanas dienas priekšvakarā, 17.novembrī, "Draugu Virtuves" lieliskais kolektīvs atkal būs Oleru muižā, lai Restorānu Dienas ietvaros radītu svētkus mums visiem!
Būs jauni un garšīgi pārsteigumi ēdienkartē - gan itāļu, gan gruzīnu, gan latviešu virtuvē, kā arī desertu izvēlē. Un, protams, būs arī kopīgā dziedāšana un citi muzikāli pārsteigumi.
Galdus rezervējiet, zvanot Nikijai (tel. 29440797) plkst. 12.00 vai 14.00

Papildus info:

Par restorānu dienas koncepciju, lūdzu, lasiet šeit:
https://www.facebook.com/restaurantday/
Facebook:
https://www.facebook.com/events/623014941433972/

Jebkuri citi ar pasākumu saistītie jautājumi: Kārlis, t. 29251565

Uz tikšanos Oleru Muižā!
Kārlis, Ieva & komanda!